Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 14 листопада

14.11.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 14 листопада 2022 року

Астрологічний прогноз на 14 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Сприятливі зміни щодо кар’єри та фінансів безпосередньо залежатимуть від вашої активності та енергійності – сміливо виявляйте ініціативу, і керівництво неодмінно гідно оцінить вас.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Зірки не рекомендують вам жертвувати собою, навіть якщо йтиметься про найближчих людей: вони мають самі знайти вихід із ситуації, інакше життєвий урок їм не “зарахується”.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Професійні перспективи, які можуть відкритися перед вами сьогодні, важливо вчасно впіймати і якнайшвидше ними скористатися, поки вас не випередили прудкіші колеги-суперники.

Рак (22 червня – 23 липня)

Знаючи вашу недовірливість і вразливість, зірки застерігають вас від надмірного прояву емоцій: під їхнім впливом ви можете наговорити комусь із навколишніх зайвого, про що згодом шкодуватимете.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Особливої уваги вимагатимуть близькі вам люди – насамперед діти чи літні родичі: допомогти їм буде вам цілком до снаги, тож не пошкодуйте часу й сил – вони окупляться їхньою подякою.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто йти на поводі в інших людей, навіть якщо вони є для вас авторитетом та орієнтиром: одного разу прийнявши рішення, наполягайте на своєму і не піддавайтеся на вмовляння змінити курс – пошкодуєте.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

День сприятливий для будь-яких дій, спрямованих на очищення організму та покращення фізичної форми: можна сідати на дієту – особливо якщо вона пов’язана з детоксом, – постити та голодувати.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Відстоюючи свою правоту, використовуйте лише способи й докази, які личать вихованій і тактовній людині: образи та підвищення тону категорично неприпустимі.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Навіть за великої професійної завантаженості намагайтеся знайти час для того, щоб поспілкуватися з родичами – особливо літніми, та приділити час друзям, з якими ви давно не бачилися.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Будь-які зустрічі – особливо заздалегідь заплановані – принесуть позитивний результат незалежно від їхньої властивості: успішними виявляться як ділові переговори, так і романтичні побачення.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не кривіть душею – кажіть те, що думаєте, навіть якщо вам здаватиметься, що люди з вашого оточення вас не підтримають: на вашу превеликий подив ви з’ясуєте, що більшість із них поділяють вашу думку.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не варто прислухатися до слів людей, які оточують вас, навіть якщо йтиметься про тих, кому ви звикли довіряти: сьогодні вони навряд чи зможуть правильно оцінити всі обставини, а отже, помиляться.