Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 12 грудня

12.12.2022 07:11   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 12 грудня 2022

Астрологічний прогноз на 12 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Спілкуватися сьогодні бажано лише з тими людьми, яким ви довіряєте і від яких не очікуєте підступу, розмови з рештою потрібно максимально обмежити, якщо, звісно, ви не хочете бути втягнутими у скандал.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Незважаючи на початок тижня, день бажано присвятити тому, чим він зазвичай закінчується – прибиранню свого будинку та наведенню ладу в шафах і на робочому столі, де на цей час накопичилося багато зайвого.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

День несприятливий для ділових переговорів, навіть якщо ви запланували їх заздалегідь: сьогодні вам навряд чи вдасться порозумітися з партнерами, а отже, ви піддасте ризику важливу угоду.

Рак (22 червня – 23 липня)

Не поспішайте з прийняттям важливого рішення, навіть якщо здаватиметься, що час вас підтискає: сьогодні не найкращий час для визначення своєї подальшої долі – перенесіть цей відповідальний крок хоча б на завтра.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Сьогодні необхідно позбавлятися речей, що несуть у собі негативну енергетику – насамперед це стосується подарунків, зроблених неприємними вам людьми: винесіть їх із дому на смітник без жодного жалю.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

День сприятливий для підбивання життєвих підсумків – насамперед моральної властивості: поміркуйте над тим, як складаються ваші стосунки з близькими людьми – можливо, вам до снаги зробити їх кращими.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не варто сліпо дотримуватися порад, які можуть вам давати люди, що перебувають поруч: уважно вислухавши їх, запитайте себе, в чому полягає їхній інтерес – чому вони рекомендують вам вчинити так, а не інакше.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

День сприятливий для того, щоб поставити крапки над “і” у стосунках із близькою людиною: викликавши її на відверту розмову, ви зможете зрозуміти, в чому причина розбіжностей, що виникли між вами останнім часом.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Конфлікти сьогодні виникатимуть повсюдно, а найкращий спосіб їх уникнути – відмовитися від зустрічей будь-якого – зокрема й особистого – характеру: однаково взаємне непорозуміння не дасть вам ні з ким поспілкуватися.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Знайомства, які можливі цього дня, не принесуть вам нічого, крім шкоди, тому відмовтеся від них, навіть якщо на перший погляд людина здасться вам привабливою – це оманливе враження.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Важливо дотримуватися почуття міри у всьому, але особливо – в питаннях харчування: надлишки в цьому сенсі можуть негативно позначитися на стані вашого здоров’я, а згодом – і на зовнішності.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Небажано давати обіцянки, особливо якщо у вас є хоча б найменший сумнів у тому, що ви можете їх виконати: згодом необачність і легковажність можуть зіграти з вами злий жарт.