Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 9 лютого

09.02.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 9 лютого 2024 року

Астрологічний прогноз на 9 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Останній робочий день – хоч би другу його половину – тижня бажано присвятити приємному заняттю – наприклад, своєму хобі: так вам вдасться підготувати себе до вихідних та плавно перейти до них.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не знаєте, як правильно вчинити в ситуації, зверніться за допомогою до тих, кому беззастережно довіряєте — старших родичів або друзів: вони дадуть вам єдино правильну пораду.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Доля взаємин із близькою людиною, які сьогодні балансуватимуть на межі конфлікту, залежить тільки від вас: намагайтеся не провокувати її на прояв негативних емоцій і самі стримуйтесь.

Рак (22 червня – 23 липня)

Представникам такого песимістичного знака як ви дуже важливо навчитися знаходити позитив у дрібницях, тоді й більші сприятливі зміни, як кажуть, підтягнуться.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Намагайтеся не реагувати на провокації токсичних людей, які всіма способами намагатимуться викликати у вас сплеск негативних емоцій – «підігравши» їм, ви втратите великий обсяг своєї енергії.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не йдіть на поводі у колеги, який спробує в останній робочий день тижня скинути на вас свою роботу: завдання виявиться з каверзами, а у разі невдачі вся вина перед начальством ляже на вас.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Для ревнощів у вас сьогодні не буде реальних підстав: підозри в тому, що кохана людина вам невірна, не більше ніж плід вашої фантазії, а ось наслідки сцен, що закочуються вами, можуть виявитися вельми неприємними.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Закінчивши роботу над справами, яким ви присвятили робочий тиждень, намагайтеся знайти хоча б трохи часу для відпочинку на свіжому повітрі: півгодинна прогулянка в парку буде порівняна з тижневим відпочинком.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Від вирішення господарсько-побутових проблем, навіть якщо вам здається, що вони давно назріли, краще відмовитися: хоч би як ви вирішили ними зайнятися, ладнатися ваші справи не будуть – можливо, зробите тільки гірше.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Займаючись справами, які здаються вам надзвичайно важливими, намагайтеся не забувати про те, що поряд із вами перебувають близькі люди, які потребують вашого часу та уваги.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Важливе професійне – або життєве – питання допоможе вирішити старий знайомий, який давно не давав про себе знати, тепер же з’явиться у вашому житті саме до речі: йому до снаги позбавити вас проблеми.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Розуміючи, що хтось із оточення хоче зачепити вас за живе, намагайтеся відключити емоції: замість того, щоб ображатись, просто задумайтеся, чи варто вам і далі спілкуватися з такою людиною.

ОСТАННІ НОВИНИ