Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 6 січня

06.01.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 6 січня 2023 року

Астрологічний прогноз на 6 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Почувши від когось із оточення негативне зауваження на свою адресу, спробуйте його проігнорувати: можливо, це завдання виявиться непростим, але ваша душевна рівновага того варта.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не відмовляйте в допомозі тому, хто сьогодні звернеться до вас із проханням: ви зробите по-справжньому добру справу, яка до того ж найближчим часом повернеться до вас у багаторазовому обсязі.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Найголовніше для представників вашого знака цього дня – духовна чистота: не допускайте злих думок і поганих побажань на адресу інших людей, інакше вам доведеться про це пошкодувати.

Рак (22 червня – 23 липня)

Ухвалюючи важливе рішення як у професійному, так і в особистому житті, орієнтуйтеся лише на власну думку – чужі поради приведуть вас до результату, який виявиться протилежним бажаному.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Використовуйте свій авторитет, щоб примирити близьких або друзів, які з незрозумілої вам причини вирішили ворогувати одне з одним: вам вдасться знайти потрібні слова і переконати їх відмовитися від взаємних претензій.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

На роботі не варто братися до важливих справ — користі від такої роботи однаково не буде, тому бажано взяти відгул або хоча б зосередитися на виконанні монотонних завдань, що не потребують мобілізації всіх сил.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не дозволяйте втягувати себе у конфлікти, які не мають стосунку до ваших безпосередніх інтересів: відстоюючи чужі позиції, ви не лише бездарно витратите час і сили, а й наживете непотрібних ворогів.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто брати на себе надмірне професійне навантаження: всіх справ однаково не переробити, а здоров’я у вас одне, тому необхідно про нього подбати: більше відпочивайте та гуляйте на свіжому повітрі.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Оскільки утриматися від емоційних відповідей на уїдливі випади оточення вам – через вашу запальність – однаково не вдасться, максимально обмежте спілкування з тими, хто вам неприємний.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Як би не складалася ситуація, будь-що залишайтеся на боці добра: навіть якщо вам не вдасться здобути перемогу над злом, приємно буде розуміти, що ви зробили для цього все можливе.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Уважно стежте за поведінкою людей, які вас оточують, і прислухайтеся до того, що вони кажуть: так ви зможете зрозуміти, якими намірами вони керуються і чого вам від них очікувати.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Зірки рекомендують вам сьогодні звернути увагу на самопочуття: є ймовірність загострення хронічного захворювання, яке бажано “захопити” на початковій стадії.