Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 29 липня

29.07.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 29 липня 2022 року

Астрологічний прогноз на 29 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють «Харьковские известия».

Овен (21 березня – 20 квітня)

На роботі бажано зосередитися на розпочатих раніше, але наразі незавершених з якоїсь причини справах, братися до реалізації нових не варто – вони не вдаватимуться.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Романтичні побачення та зустрічі з друзями рекомендується перенести на інший день – відсутність порозуміння може стати причиною не лише дрібних сварок, а й серйозних суперечок.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Яким би поганим не був настрій, у жодному разі не можна зривати його на навколишніх людях – ні сторонніх, що випадково потрапили під гарячу руку, ні тим більше рідних, беззахисних перед вашою агресією.

Рак (22 червня – 23 липня)

Від будь-яких розрахунків, навіть якщо йдеться лише про планування сімейного бюджету на наступний тиждень, цього дня краще відмовитися – велика ймовірність невеликої, але прикрої помилки.

Лев (24 липня – 23 серпня)

День сприятливий для того, щоб подбати про свій зовнішній вигляд: особливо це стосується тих, чий імідж останнім часом, м’яко кажучи, застарів – чому б не відвідати стиліста та перукаря?

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто нехтувати пропозицією додатково попрацювати і, як наслідок, заробити: вона виявиться тією, про які зазвичай кажуть, що від них не можна відмовитися – і буде дуже вигідною.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Небажано ділитися з оточенням своїми планами – як професійними, так і особистими: зурочення ще ніхто не скасовував, тож не варто дивуватися, якщо задумане не здійсниться.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Бажано максимально обмежити спілкування з оточенням – особливо друзями та близькими: навіть найбезневинніша тема, яка буде порушена в розмові, може негативно позначитися на стосунках із ними.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Хапатися то за одне, то за інше – не найкраща тактика вирішення професійних питань: необхідно від самого ранку скласти докладний план і суворо його дотримуватися.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Необхідно утриматися від ризикованих жартів і двозначних натяків на адресу близьких: вони можуть неправильно їх зрозуміти, що, своєю чергою, стане причиною тривалого і серйозного конфлікту.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Енергію, відпущену вам сьогодні згори, необхідно витрачати обачно – лише на вирішення тих питань, які дійсно важливі для вас, все інше може зачекати.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Потрібно – незважаючи на жодні зовнішні обставини – зберігати гарний настрій, який супроводжуватиме вас від самого ранку: варто слухати не порожні розмови людей навколо, а улюблену музику.