Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 25 листопада

25.11.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 25 листопада 2022 року

Астрологічний прогноз на 25 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Будьте обережні у висловлюваннях: будь-яке слово, яке ви скажете, не подумавши про те, як воно відгукнеться у сприйнятті іншої людини, може стати причиною серйозного та довготривалого конфлікту.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Енергії у вас, на відміну від представників інших знаків, буде багато, але витрачати її необхідно розумно – лише на ті справи, які справді важливі, і тим більше – не на скандали.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не сперечайтеся з близькими людьми через дрібниці: якщо те, що видається вам проблемою, насправді нею не є, не варто витрачати на з’ясування стосунків час і сили – як свої, так і чужі.

Рак (22 червня – 23 липня)

Відмовтеся – хоча б на сьогодні – від своєї улюбленої тактики “крок вперед і два назад”: поставивши собі мету, йдіть до неї, незважаючи на жодні перешкоди – від вашого натиску вони зникнуть самі собою.

Лев (24 липня – 23 серпня)

День сприятливий для закупівель – особливо це стосується великої побутової техніки: придбані сьогодні речі виявляться відмінної якості, тому служитимуть вам довго і без будь-яких нарікань.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Якщо в житті щось іде не так, не шукайте винних – почніть із себе: найімовірніше, якийсь ваш вчинок, зроблений у недавньому минулому, запустив ланцюгову реакцію, яка призвела до нинішнього стану справ.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Звернувшись по допомогу до свого оточення, не діліться з ним своїми планами на майбутнє: велика ймовірність того, що хтось захоче досягти мети, яку ви поставили перед собою, раніше за вас – і йому це вдасться.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Енергію, володарем якої ви станете сьогодні, потрібно спрямувати на роботу, а не на з’ясування стосунків з людьми у своєму оточенні: вогонь сварки, яка розпочалася цього дня, дуже важко буде загасити.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Чим більше задоволення ви сьогодні отримаєте від життя, тим краще, причому не лише для вас, а й для тих, хто знаходиться поруч, тож намагайтеся ні в чому собі не відмовляти – насолоджуйтеся життям максимально.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Дайте шанс людині, з якою ви деякий час тому розлучилися майже ворогами, виправити ситуацію: цілком можливо, що вона усвідомила свою помилку і щиро хоче замиритися.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Від активних дій представникам вашого знака сьогодні краще відмовитися – бажаного результату вони однаково не принесуть, тож навіщо витрачати час і сили даремно – краще відпочити.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Від зустрічей із друзями та романтичних побачень цього дня краще відмовитися: відсутність порозуміння призведе до сварки, яка насправді не потрібна нікому – ні вам, ні близьким і коханим людям.