Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 2 лютого

02.02.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2 лютого 2024 року

Астрологічний прогноз на 2 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Даючи поради комусь із близьких, спирайтеся виключно на власний досвід – слова “так вчинила в такій ситуації моя подруга” навряд чи допоможуть.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Небажано поспішати із втіленням у життя ідей, які сьогодні спали вам на думку – дайте їм “відлежатися” хоча б до початку наступного тижня, і лише потім беріться до роботи.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Будь-які питання – як професійні, так і господарсько-побутові – необхідно вирішувати поступово. Зваливши все до купи, ви, найімовірніше, не встигнете завершити жодне з них.

Рак (22 червня – 23 липня)

Плануючи на цей день важливі справи, намагайтеся впоратися з ними в першій половині дня, а другу присвятіть відпочинку – нехай це буде початком вихідних: для вечора п’ятниці таке дозвілля цілком логічне.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Значно частину часу бажано присвятити підтягуванню “хвостів” – як у професійному, так і в побутовому плані: не поставивши крапки над “і”, не можна буде рухатися вперед.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Якщо людина, яка вас образила, зрозуміла свою помилку і хоче вибачитися, не варто позбавляти її такого шансу, особливо якщо в тій сварці хоча б трохи, але винні були і ви.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не нав’язуйте іншим людям ні свою увагу, ні свою допомогу: можливо, вони вважають, що повинні впоратися з усім самотужки, навіщо заважати їм у цій благородній – у буквальному значенні слова – справі.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Сприятливий час для операцій з нерухомістю: за проданий цього дня будинок або квартиру дадуть вкрай вигідну ціну, а ось придбати нове житло можна буде значно нижче ринкової вартості.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Складаючи плани на найближчий час, дозвольте собі трохи помріяти: неймовірно, але факт – пункти, які ви при цьому вважаєте найфантастичнішими, збудуться в першу чергу.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Перспективна ідея, яка – ніби десь з висоти – осяє вас у цей час, варта того, щоб гарно над нею подумати, а з понеділка і почати втілювати її в життя.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто розпочинати важливі професійні проєкти – досягти успіху наприкінці робочого тижня однаково не вдасться, тому краще навести лад у справах, якими ви займаєтеся.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Якщо у вас є досвід, яким можна поділитися, треба обов’язково це зробити: присвятіть сьогоднішній день складаннюя навчального плану, тоді вже в понеділок можна буде розпочати викладання.

ОСТАННІ НОВИНИ