Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 17 березня

17.03.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17 березня 2023 року

Астрологічний прогноз на 17 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Чим би ви не займалися, важливо думати не лише про себе, але й про інших, тільки в такому разі ви досягнете успіху в будь-якій справі – вас підтримають і нададуть всебічну допомогу.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Як би не склалася ситуація протягом дня, необхідно виявляти витримку й терпіння – сплеск емоцій не сприятиме встановленню добрих стосунків з оточенням, радше навпаки.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Будь-який вчинок – як добрий, так і злий – незабаром повернеться до вас бумерангом, тому необхідно добре подумати, перш ніж щось зробити, адже це може загрожувати неприємними наслідками.

Рак (22 червня – 23 липня)

Березень – найоманливіший місяць року, коли до обіду холодно, а пообіді – тепло, або навпаки, тому тим, хто не хоче звалитися із застудою, сьогодні необхідно остерігатися протягів та одягатися за погодою.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Прислухайтеся до порад, які абсолютно безкорисливо даватимуть вам люди навколо: серед них трапляться по-справжньому цінні, які можна буде успішно втілити в життя.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Приплив сил, який ви відчуєте в цей час, дозволить реалізувати будь-який – навіть найсміливіший – професійний проєкт, головне, вибрати той, який є вашим першочерговим завданням.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вибираючи між зайнятістю на роботі та своєю родиною, цього дня необхідно зупинитися на останній: справи нікуди від вас не втечуть, а ось близька людина цілком може образитися і навіть піти.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто братися до вирішення серйозних професійних питань, але якщо вирішите попрацювати, зосередьтеся на своїй справі і не відволікайтеся від неї на жодну хвилину — нічого не встигнете.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Спокуса провести сьогоднішній день у повній бездіяльності буде велика, але їй необхідно чинити опір: можливо, замахуватися на проєкт століття сьогодні й не варто, та лінощі теж не вітаються.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Можна – і треба – вирішувати питання, так чи інакше пов’язані з фінансами: насамперед успішно завершиться розмова з керівництвом щодо підвищення заробітної плати – варто попросити його про це.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Будь-які рішення – від побутових суперечок до судових розглядів – сьогодні будуть ухвалені на вашу користь, тому можна сміливо – і без сумнівів – бути як позивачами, так і відповідачами.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День сприятливий для звіту про виконану роботу: вам вдасться подати власні зусилля в найкращому світлі, навіть якщо насправді ви десь щось не доопрацювали або в чомусь прорахувалися.

ОСТАННІ НОВИНИ: