Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 14 жовтня

14.10.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 14 жовтня 2022 року

Астрологічний прогноз на 14 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Душевні переживання, пов’язані, найімовірніше, з невдачами на любовному фронті, можна буде заглушити фізичним навантаженням: наприклад, зайнятися спортом, а от господарських клопотів у день Покрови краще відмовитися.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Ухвалюючи важливе рішення, не орієнтуйтесь на думку інших людей, навіть якщо йдеться про рідних та друзів: ви, звичайно, можете їх вислухати, але остаточне слово – і відповідальність – таки за вами.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Скористайтеся святковим днм для того, щоб відмовитись від роботи і провести день – зрозуміло за можливості – на самоті: спілкування сьогодні не принесе ні задоволення, ні користі – лише шкода.

Рак (22 червня – 23 липня)

Зустріч із друзями, навіть якщо вона планувалася заздалегідь, краще відкласти: сьогодні є велика ймовірність того, що під час спілкування виникне конфлікт, який зіпсує не лише зустріч, а й стосунки загалом.

Лев (24 липня – 23 серпня)

У взаєминах із коханою людиною небажано виявляти бундючність і зарозумілість: навіть знаючи про те, що вам властива подібна поведінка, вони можуть образитися, і повернути їхню прихильність.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

День, коли зірки не рекомендують не тільки здійснювати будь-які фінансові операції, навіть якщо йдеться про елементарний похід до магазину, але просто брати гроші в руки — це стане поганою прикметою.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не варто нав’язувати іншим людям свою думку, навіть якщо ви впевнені, що маєте рацію на всі сто відсотків: залиште їм право на помилку – нехай вони самі, без стороннього втручання, зрозуміють, що помилялися.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Відмовтеся від будь-яких обіцянок, навіть якщо оточуючі будуть змушувати вас до них: швидше за все, ви не зможете стримати це слово і заробите репутацію ненадійної людини.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Романтичне побачення, навіть якщо воно було призначене заздалегідь, краще перенести на інший день: будь-яка – навіть незначна – сварка може перерости у серйозний, довготривалий конфлікт.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Будьте максимально обережні і пильні щодо людей, які в цей час можуть з’явитися у вашому оточенні: небезпеку, що виходить від них, важко оцінити одразу, а шкоду вони можуть завдати серйозної.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Для представників вашого чутливого знака день «диявольської» енергетики, як його називають астрологи, може стати особливо неприємним: намагайтеся сьогодні якнайменше спілкуватися з оточенням.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не варто всерйоз сприймати ідеї, які сьогодні спадають вам на думку: вони лише на перший погляд здаються продуктивними, а насправді не виправдають очікувань, тому не варто робити на них ставку.