Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 9 жовтня

09.10.2022 08:43   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 09.10.2022

Успіх супроводжуватиме насамперед тих, хто впевнений у собі та вміє рухатися до мети, незважаючи на перешкоди. Тим, хто хоче змінити свій статус, можна робити і приймати пропозицію руки і серця, призначати дати заручин і весілля. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Нападки людини, яка ставиться до вас із упередженням, не варто приймати близько до серця: їхня думка навряд чи має для вас хоч якесь значення, так що зберігайте спокій і бережіть нерви.

ТЕЛЕЦЬ

Скористайтеся можливістю виправити допущену раніше помилку або підкоригувати неправильне рішення, поки для цього ще є час – інакше доведеться довго виправляти свої недоліки.

БЛИЗНЮКИ

У цей час ви пожинатимете плоди того, що “посіяли” в попередні два-три тижні, тому нарікати у разі прикрої невдачі доведеться тільки собі, втім, дякувати за заслужений успіх – теж.

РАК

Успішними будуть будь-які фінансові підприємства – у тому числі й ті, які пов’язані з прихильністю удачі, і якщо грати у казино зірки вам навряд чи порадять, то купувати лотерейні квитки можна і потрібно.

ЛЕВ

День сприятливий для зміни іміджу: чому б не відвідати салон краси, не порадитися зі стилістом та візажистом щодо того, яким має бути ваш новий образ.

ДIВА

Недуги, які можуть дати себе знати в цей час, виявляться психосоматичними: вони будуть зв’язками не з фізичними, а з духовними проблемами організму, які потрібно терміново вирішувати.

ТЕРЕЗИ

День, коли надмірна активність не дозволить виконати все заплановане, навпаки, може завадити цьому через скоєні помилки, так що діяти краще не поспішаючи.

СКОРПIОН

До примх коханої людини необхідно поставитися з увагою та розумінням: швидше за все, така поведінка обумовлена ​​проблемами на роботі, які вона переживає навіть у вихідний день.

СТРIЛЕЦЬ

Відносини з друзями – особливо тими, кого ви давно не бачили – можуть здатися напруженими, але варто поспілкуватися ближче, як ситуація проясниться: виявиться, що вам просто потрібно частіше зустрічатися.

КОЗОРIГ

Навколишні ставляться до вас максимально доброзичливо, проте це не означає, що ви не знайдете приводів для конфліктів, тому, зрозуміло, по можливості необхідно максимально скоротити спілкування.

ВОДОЛIЙ

День сприятливий для примирення з людьми, від яких вас віддали сварка: навіть якщо вона сталася досить давно, саме сьогодні вони будуть максимально схильні до того, щоб зрозуміти і пробачити вас.

РИБИ

Не варто сумніватися в ідеях, які в цей час спадуть вам на думку: можливо, ви не отримаєте за них Нобелівську премію, але премію від начальства – цілком обов’язково завтра поділіться з ним своїми думками.