Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 29 січня

29.01.2023 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 29.01.2023

Можна взаємодіяти з людьми різного віку, статі та статусу, не боячись проблем. Астрологи радять також остерігатися зайвої сентиментальності. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Овнам вдасться стати щасливішими, особливо якщо вони зможуть позбутися того, що заважає їм досягти щастя. Думки про минуле краще відпустити, поборивши гостре бажання копатися у власних помилках.

ТЕЛЕЦЬ
Краще розпочати день із прибирання будинку. Також можна починати ремонт, перестановку меблів, переїзд. Зірки та планети будуть вкрай позитивними. Можна розпочати відвідувати спортзал.

БЛИЗНЮКИ
Багатьом Близнюкам вдасться стати мудрішими і досягти просвітлення. Їхні думки увійдуть у правильне русло. Також планети допоможуть позбавитися страхів і невпевненості. Астрологи наполегливо радять не ігнорувати прохання про допомогу друзів та близьких.

РАК
Чудовий час для подорожей, перетину кордону, відряджень, походів та вивчення нових місць. Це суттєво підніме Ракам настрій і додасть сил, підвищить їхню удачу. Щодо роботи, то в цій сфері людям даного Знаку буде потрібна виняткова методичність.

ЛЕВ
Настрій повільно поповзе вгору. Деякі вороги почнуть каламутити воду, розповсюджуючи неправдиву інформацію про Левів, але реагувати на це не варто. Доля сама з ними розбереться.

ДIВА
Якщо люди цього Знаку щиро бажають перестати переживати, їм варто спробувати зняти негативну енергетику за допомогою спеціальних трав’яних настоїв. Також корисно просто поговорити із тими, кому вони довіряють. Це той самий час, коли потрібно виходити із зони комфорту та починати діяти.

ТЕРЕЗИ
Захочеться більше працювати і займатися справами. Це похвально, проте, про відпочинок також забувати не можна. Найкращий відпочинок буде вдома, де можна почитати книгу, поспілкуватись із родичами, запросити друзів чи подивитися приємний фільм.

СКОРПIОН
Ухвалювати важливі рішення можна лише тоді, коли ігнорувати проблеми неможливо. За можливості потрібно більше міркувати та менше ризикувати. Для поліпшення енергетики житла необхідно позбавитися речей, які її погіршують. Також не завадить навести лад.

СТРIЛЕЦЬ
Довіряти всім поспіль зараз точно не варто. Не виключено, що Стрільці зможуть знайти втрачені раніше речі, а також відновити довіру та повагу у дружбі чи коханні.

КОЗОРIГ
Козероги можуть зіткнутися зі складними дилемами, але нічні світила допоможуть їм ухвалити важливе рішення. Найголовніше зараз — не вчиняти необачно. Можна взяти новий курс у справах і постаратися знайти нове джерело мотивації та ентузіазму.

ВОДОЛIЙ
Не виключено, що в житті виникне нова змінна. Це може бути новий друг чи товариш, нова робота, захоплення. Якщо Водолії прагнутимуть самотності, то можуть залишитися у програші. Це той час, коли потрібно намагатися вирішувати проблеми спільно.

РИБИ
Нічні світила будуть прагнути зрівняти шанси людей на успіх, так що Рибам не потрібно думати, що вони явні аутсайдери. Навпаки, Всесвіт може готувати їх до чогось грандіозного.