Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 28 серпня

28.08.2022 08:21   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28.08.2022

День сприятливий для вивчення нового – будь-які знання, включно з іноземними мовами, будуть сьогодні засвоюватися максимально повно, тому варто скористатися моментом. Хороша прикмета дня – прийти на допомогу людині, яка її потребує. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

День, коли не варто навантажувати себе фізично – важка праця позбавить вас сил, які необхідні для розумової роботи, а заразом і життєдіяльності, тому важливо їх зберегти.

ТЕЛЕЦЬ

Вирішення важливих питань, навіть якщо вам здаватиметься, що вони вимагають негайного і невідкладного втручання, краще перенести – з вихідного дня на будній.

БЛИЗНЯТА

Перепади настрою, які заволодіють вами цього дня, зроблять вашу і без того неоднозначну натуру складною подвійно – щоб не посваритися зі своїм оточенням, бажано звести спілкування з ним до мінімуму.

РАК

Запорука успіху цього дня – прямолінійний рух до мети, яку ви собі намітили: кидання з боку в бік, і тим більше улюблена вами тактика “крок вперед і два назад”, до очікуваного результату не призведуть.

ЛЕВ

Цілі особистого характеру в цей день досягаються лише чесним шляхом – обман і підтасовування фактів, можливо, і дадуть змогу досягти свого, та згодом правда все одно вийде назовні.

ДIВА

Поповнити запас позитивної енергії, яка на цю мить, можна, спілкуючись із тими, у кого її завжди в надлишку, – насамперед, маленькими дітьми й улюбленими домашніми тваринами.

ТЕРЕЗИ

Не найкращий день для реалізації нових проєктів, тому варто згадати, що сьогодні вихідний, і відмовитися від роботи – навіть домашньої – на користь відпочинку, він допоможе відновити сили.

СКОРПIОН

Сьогодні необхідно діяти відповідно до відомого прислів’я про те, що порятунок потопельників – справа рук самих потопельників: тим, хто хоче свято, доведеться організувати його собі самостійно.

СТРIЛЕЦЬ

Важливо пам’ятати про те, що дорогу здолає той, хто йде, тому сьогодні потрібно підготуватися до реалізації перспективного професійного проєкту, який ви зможете розпочати вже завтра.

КОЗОРIГ

День, коли не можна нікому показувати свій поганий настрій – негативні емоції, випущені назовні, можуть зіграти з такою стриманою і врівноваженою людиною, як ви, злий жарт.

ВОДОЛIЙ

На пропозицію руки і серця, яка можлива сьогодні, бажано відповісти згодою – стосунки, які в цей час зав’язалися, обіцяють бути не лише тривалими, а й щасливими.

РИБИ

Задуми, які спадуть вам на думку цього дня, обіцяють згодом принести солідні дивіденди, тому необхідно обов’язково записати їх, щоб на дозвіллі ретельно обміркувати.