Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 22 жовтня

22.10.2023 07:37   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 22.10.2023

Важливо відмовитися від будь-якого ризику — він не тільки не виправдає покладених на нього надій, а й навпаки, призвести до втрат – як матеріальної, так і фізичної властивості. Не варто ходити безлюдними вулицями в темний час доби. Повiдомляють Iнфосiтi.

ОВЕН
Не варто звертати увагу на погані передчуття, які можуть зіпсувати вам настрій цього дня: вони виявляться лише грою місячних енергій, що не має жодного стосунку до дійсності.

ТЕЛЕЦЬ
Важливо уникнути емоційних сплесків, які можуть зіпсувати стосунки з оточенням – як коханими, так і членами сім’ї – старшими родичами та дітьми.

БЛИЗНЮКИ
Хоч би як складалися життєві обставини, необхідно налаштовувати себе на позитивний лад, тоді й обставини складатимуться відповідним – позитивним – чином.

РАК
Активна діяльність не дасть очікуваного результату, тому не варто планувати на сьогодні велику кількість справ, краще дозволити собі добре відпочити, що цілком логічно у вихідний день.

ЛЕВ
Необхідно дослухатися до зауважень, які сьогодні можуть робити близькі люди: у них безсумнівно буде присутнє зерно істини, тому важливо взяти їх до уваги.

ДIВА
Не варто звертати уваги на можливі в цього дня недружні випади з боку людей, які вас оточують: залиште їх наодинці з їхньою агресією – не звалюйте її на свої плечі.

ТЕРЕЗИ
Не можна втручатися в чужі конфлікти, навіть якщо здаватиметься, що без вашої участі в них ніяк не обійтися: великий ризик, незважаючи на вроджену дипломатичність, когось ненароком зачепити.

СКОРПIОН
Навіть якщо ви збираєтеся всього лише влаштувати прибирання в будинку, не полінуйтеся і складіть план, згідно з яким ви діятимете, інакше ви, хапаючись то за одне, то за інше, ризикуєте нічого не встигнути.

СТРIЛЕЦЬ
Дратівливість, яка може сьогодні накрити вас від самого ранку, заважатиме спілкуванню з оточенням, тому необхідно всіма можливими способами стримувати її.

КОЗОРIГ
Головне цього дня – налаштовувати себе на позитивну хвилю як у особистих питаннях, так у життєвих справах: позитивне мислення поки що ніхто не скасовував, і сьогодні воно вам добре послугує.

ВОДОЛIЙ
Будь-яка сварка, яка відбудеться цього дня, матиме довготривалі наслідки: щоб не доводити до такого розвитку подій, доведеться постаратися і зберегти добрі стосунки з оточенням.

РИБИ
Небажано спілкуватися з людьми, які викликають у вас відторгнення: їхня токсичність може негативно позначитися не тільки на настрої, але на самопочутті – є ризик слабкості та запаморочення.