Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 18 вересня

18.09.2022 08:09   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 18.09.2022

Якщо від загрози фізичної агресії можна сховатися у стінах власного будинку, то як упоратися з невдоволенням собою та своїм життям, яке може отруювати життя сьогодні? Зірки рекомендують згадати про те, що депресивний настрій – не більше ніж вплив місячної доби, від якого вже завтра не залишиться сліду. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Непросту енергетику дня можна буде подолати, займаючись фізичною працею – наприклад, провести генеральне прибирання в будинку чи зайнятися сезонними садово-городніми роботами.

ТЕЛЕЦЬ

Цього дня необхідно – якщо, звісно, видасться така можливість – відмовитися від спілкування телефоном та в месенджерах соціальних мереж: нічого, крім моральної втоми, це вам не принесе.

БЛИЗНЯТА

Помітивши, що співрозмовник, ким би він не був, виявляє ознаки агресії, негайно закінчуйте розмову, інакше можна буде зіпсувати стосунки з ним – аж до серйозної ворожнечі.

РАК

З невпевненістю у власних силах, яка може накрити вас у цей час, необхідно боротися всіма можливими силами – низька самооцінка може зашкодити як у професії, так і в особистому житті.

ЛЕВ

Не варто підживлювати своєю енергетикою токсичних людей, які можуть провокувати вас на неадекватні реакції, краще ставитися до їхніх витівок спокійно – таким чином спрямована проти вас злість повернеться назад.

ДIВА

День вдалий для спілкування на всіх рівнях, за винятком романтичних побачень: роздратування, накопичене за попередній час, може стати причиною серйозної сварки з коханою людиною.

ТЕРЕЗИ

В жодному разі не можна втручатися в чужий конфлікт, навіть якщо здається, що без вас там ніяк не впораються: як це зазвичай буває, сторони суперечки помиряться, а ви залишитеся винними для кожної з них.

СКОРПIОН

На цей день не варто планувати ділові зустрічі та переговори: партнери не будуть налаштовані на знаходження спільної мови, тому ви нічого не досягнете, а лише дарма витратите час.

СТРIЛЕЦЬ

Необхідно бути обережними, відвідуючи місця великого скупчення людей – наприклад, супермаркети: особливо важливо обходити стороною агресивно і неадекватно налаштованих суб’єктів.

КОЗОРIГ

Ваш девіз цього дня – “поміркованість у всьому”: особливо це стосується харчування, на яке необхідно звернути особливу увагу, оскільки будь-яке переїдання загрожує нездужанням і невдоволенням собою.

ВОДОЛIЙ

Щоб отримати відповідь на важливе запитання, над яким ви б’єтеся вже тривалий час, звертайте увагу на знаки, які надсилатиме вам Всесвіт: головне, правильно витлумачити його підказки.

РИБИ

Пам’ятайте, що мовчання – золото: що менше ви сьогодні говоритимете, то краще для вас – велика ймовірність нажити собі ворогів через непродумані чи сказані у невдалий момент слова.