Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на неділю, 17 вересня

17.09.2023 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17 вересня 2023 року

Астрологічний прогноз на 17 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Від серйозних фізичних навантажень сьогодні краще відмовитися: якщо існує необхідність у роботі, то краще віддати перевагу розумовій праці, яка принесе вагомі результати.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Надмірна активність – особливо щодо спорту, яким багато хто захоче зайнятися у неділю – може призвести до загострення хронічних захворювань, тому головне сьогодні – спокійне проведення часу.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не варто довіряти тим, хто з якоїсь причини захоче зганьбити у ваших очах близьку вам людину – друга чи кохану: навряд чи такі слова матимуть щось спільне з дійсністю.

Рак (22 червня – 23 липня)

Необхідно звернути увагу на сновидіння цієї ночі: незважаючи на заплутаність та складність для сприйняття, вони дадуть точний розклад подій нинішнього життєвого періоду та підкажуть, як діяти.

Лев (24 липня – 23 серпня)

За жодних умов не можна зривати зло на близьких людях, які винні перед вами лише в тому, що весь час перебувають під рукою: згадайте про це, перш ніж образити їх незаслуженим докором.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

День – чи хоча б першу його половину – бажано провести на самоті, зайнятися улюбленою справою: так вам вдасться уникнути спалахів поганого настрою та, як наслідок, конфліктів із оточуючими.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

День, коли вам не завадить трохи здорового егоїзму: потішивши себе, ви зможете зробити щось приємне і для інших, а, значить, віддавши перевагу власним інтересам чужим, ви подбаєте і про себе, і про них.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Почуття гумору, яке сьогодні буде у вас із яскраво вираженим знаком «мінус», необхідно контролювати: жарт, який здасться вам нешкідливим, може завдати його предмету серйозної моральної шкоди.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вплив емоцій буде в цей день настільки сильним, що при їх сплеску ви легко можете зачепити оточуючих та й самі в результаті постраждати, тому дуже важливо тримати нерви під контролем.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Постарайтеся, незважаючи на вихідний, максимально завантажити себе роботою — так ви зможете сублімувати негативну енергію, якої сьогодні буде більше, ніж потрібно, в корисні — для себе та інших — справи.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Велика ймовірність недружніх випадів з боку навколишніх людей – як близьких, так і зовсім незнайомих: постарайтеся не відповідати їм аналогічним чином – будьте вищими за це.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Важливо підтримувати гарний настрій, тим більше, що у вихідний для цього існує безліч можливостей: відвідайте театр чи концертний зал, сходіть на виставку або просто почитайте гарну книгу.

ОСТАННІ НОВИНИ