Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 9 березня

09.03.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 9 березня 2023 року

Астрологічний прогноз на 9 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

На можливу агресію з боку людей, які вас оточують, краще не відповідати взагалі, якщо ж такої можливості не буде, побажайте їм здоров’я – це найкращий спосіб впоратися з токсичними людьми.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Красномовність і впевненість, якими ви володітимете в цей час, дозволять переконати у своїй правоті навіть найнезговірливіших опонентів – скористайтеся цими якостями, щоб домовитися з ними.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Вирішуючи важливе життєве – або професійне – питання, не слухайте чужих порад – ніхто не розбереться в ситуації, що склалася, краще за вас самих, тож довіряйте своєму внутрішньому голосу.

Рак (22 червня – 23 липня)

Зрозуміти, коли ви пішли не тією життєвою стежкою, можна буде, скориставшись простою психологічною тактикою: “відмотати” події останнього часу назад і відшукати в них вихідну точку.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Лев (24 липня – 23 серпня)

Від такого улюбленого вами слогану “мета виправдовує засоби” сьогодні краще відмовитися – це може призвести до того, що мети не буде досягнута, а засоби стануть причиною бумеранга, який прилетить дуже швидко.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто відмовлятися від своїх поглядів і переконань, навіть якщо вас до цього примушуватимуть люди, від яких ви залежите: зробивши це, ви згодом пошкодуєте, але виправити щось уже не вдасться.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Рішуче діяти можна лише в тому разі, якщо кожен ваш крок буде ретельно прорахований і обдуманий, інакше бажано просуватися до мети, не поспішаючи.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

День просто призначений для того, щоб займатися благодійністю: все, що ви зробите сьогодні, незабаром повернеться до вас сторицею, тому ви особисто зацікавлені в тому, щоб ваші справи були добрими.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Побутові клопоти, якими ви будете змушені займатися сьогодні, вимагатимуть такого ж чіткого плану, як і професійні, та й дотримуватися його доведеться так само ретельно.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

День, проведений вдома, в безпосередньому контакті з близькими людьми, загрожує сварками й конфліктами, тому важливо час від часу відпочивати одне від одного – хоча б виходити на прогулянку до найближчого парку.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Спілкування зі своїм оточенням необхідно звести до мінімуму – надто великий ризик зіткнення з неадекватними людьми; виняток варто зробити лише для тих, у чиєму психічному здоров’ї ви цілковито впевнені.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Від будь-якого вибору, навіть якщо це стосуватиметься лише сорту апельсинів у супермаркеті, краще відмовитися – велика ймовірність купити те, що – після повернення додому – захочеться викинути до сміттєвого відра.

ОСТАННІ НОВИНИ: