Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 7 вересня

07.09.2023 07:03   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 7 вересня 2023 року

Астрологічний прогноз на 7 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

До нових досягнень необхідно братися без баласту – позбудьтеся всіх недоробок і підтягніть “хвости”, інакше вони постійно заважатимуть і тягнутимуть вас назад.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто бігти за всіма “зайцями” одночасно – ризикуєте не встигнути ніде, тому варто визначитися з тим, що для вас найважливіше, і працювати в цьому – пріоритетному – напрямку, відклавши решту на потім.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

На робочій нараді сміливо можна висловлювати найсміливіші й найфантастичніші ідеї – колеги приймуть їх із захватом, а керівництво схвалить і вирішить негайно взяти в роботу.

Рак (22 червня – 23 липня)

На робочій нараді сміливо можна висловлювати найсміливіші й найфантастичніші ідеї – колеги приймуть їх із захватом, а керівництво схвалить і вирішить негайно взяти в роботу.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Головне цього дня – утриматися від різких зауважень і двозначних жартів щодо людей у вашому оточенні, вони можуть сприйняти таку лінію поведінки як навмисну образу.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Щоб серйозна розмова з близькою людиною не переросла у тривалий конфлікт, не варто зустрічати її доводи багнетами – краще вислухати й відшукати в них зерно істини.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не варто висловлювати свою думку, якщо вас про неї не просять: ваше зауваження людина може вважати образливим, тому її реакція виявиться непередбачуваною і, найімовірніше, негативною.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Від роботи над серйозними проєктами цього дня краще відмовитися – час сприятливий для доведення до ладу вже розпочатих справ, не варто також підписувати важливі контракти та укладати серйозні угоди.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Зустрічі з друзями, навіть якщо ви давно їх не бачили, бажано перенести на інший час – не варто ризикувати багаторічними стосунками, які внаслідок сварки цілком можуть зруйнуватися.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Щоб на роботі не зіткнутися з неприємними сюрпризами, важливо не виділятися: не виступати з пропозиціями та ініціативами – вони будуть передчасними, і не намагатися вислужитись перед начальством.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто ігнорувати свої робочі обов’язки: незважаючи на те, що особливих професійних проривів цими днями не передбачається, зробити все треба так, щоб навіть найсуворіше начальство не причепилося.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не варто робити фінансові вкладення, навіть якщо йдеться лише про закупівлі в супермаркеті – цими днями всі вони виявляться невдалими і залишать по собі неприємне відчуття задурно витрачених грошей.

ОСТАННІ НОВИНИ