Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 25 травня

25.05.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 25 травня 2023 року

Астрологічний прогноз на 25 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Зірки особливо сприятимуть тим представникам знака, які думають не лише про себе, а й про інших: удача супроводжуватиме філантропів у всіх життєвих і професійних сферах.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Сплеску емоцій, які можуть призвести вас до неприємних висловлювань і різких вчинків, необхідно уникати, проявляючи стриманість і терпіння, інакше проблем не уникнути.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Будь-який скоєний цього дня вчинок дуже швидко – буквально протягом кількох днів – повернеться до вас бумерангом, тож у ваших інтересах зробити сьогодні якомога більше добра.

Рак (22 червня – 23 липня)

Пам’ятайте, що тепла погода не менш небезпечна для здоров’я, ніж холодна: морозиво або увімкнений кондиціонер можуть призвести до переохолодження, що своєю чергою спричинить застуду.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Сьогодні небажано пропускати повз вуха поради, які вирішать дати вам люди, що заслуговують на вашу довіру: їхні слова міститимуть зерно істини, тому до них потрібно дослухатися.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто виявляти надмірну скромність, складаючи план справ на сьогоднішній день: енергія, якою вас обдарують зірки, уможливить будь-які професійні звершення, тому “замахуйтеся” на найзначніші.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Займаючись вирішенням професійних питань, не забувайте про рідних і близьких людей, яким ви – через постійну зайнятість – останнім часом приділяєте надто мало уваги.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Настав час довести до фінального кінця справи, які ви свого часу відклали на потім, тепер головне – працювати над ними, не відволікаючись на інші заняття, інакше їх знову доведеться переносити.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не можна витрачати час і сили на справи, від яких не передбачається жодної користі – наприклад, на порожні розмови та суперечки ні про що, день бажано витратити на справді важливі й перспективні заняття.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Можна вирішувати питання, які так чи інакше пов’язані з фінансами: успішно завершиться як розмова з керівництвом щодо підвищення заробітної плати, так і пошук щедрих спонсорів.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Будь-яке ваше слово сьогодні матиме потужну силу, тому потрібно ретельно зважувати все, що промовляєте вголос, втім, думати – щоб уникнути небажаних наслідків – теж необхідно обережно.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День – чи хоча б значну його частину – бажано присвятити підбиттю професійних підсумків, а заразом і складанню звітів, які необхідно надати керівництву.

ОСТАННІ НОВИНИ