Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 22 грудня

22.12.2022 07:02   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 грудня 2022 року

Астрологічний прогноз на 22 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

День сприятливий для контактів із діловими та бізнес-партнерами: велика ймовірність того, що вдасться підписати вигідну угоду чи контракт, на які ви вже встигли махнути рукою.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Вільний від роботи час зірки рекомендують вам присвятити спілкуванню з близькими людьми – особливо з тими, з ким ви давно не бачилися та не розмовляли: такий контакт буде корисним і їм, і вам.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Будь-які угоди які ви вирішите укласти або підписати цього дня, повинні бути добре продумані та ретельно підготовлені – інакше велика ймовірність дрібної, але дуже прикрої помилки.

Рак (22 червня – 23 липня)

Чим менше ви сьогодні спілкуватиметеся зі своїми колегами, тим краще, інакше ви можете опинитися втягнутими в “битву” за чужі кар’єрні інтереси – навіщо витрачати на неї свій час і сили?

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не дозволяйте негативно налаштованим до вас людям вивести вас на прояв емоцій: пожартувавши або розсміявшись їм в обличчя, ви виб’єте у них з рук зброю проти вас, і вони виявляться безсилими.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Підтримку – насамперед моральну, яка знадобиться вам цього дня, – зірки радять шукати у друзів: так уже вийшло, що вони в курсі ситуації, а отже, порадять, що і як треба робити.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Навіть якщо вам здасться, що стосунки з близькою людиною себе вичерпали, не поспішайте з них виходити: пам’ятайте, що зруйнувати завжди легше, ніж створити, і згодом ви можете пошкодувати про своє рішення.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Представникам вашого знака може здатися, що вони безсилі перед обставинами, в яких опинилися: насправді це не так, але правильне рішення вдасться ухвалити лише у спокійному стані.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Головне для вас сьогодні – відчуття того, що у вас є надійний тил, і люди, які підтримають у будь-якій ситуації, тож не пошкодуйте часу на спілкування з друзями та родичами.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Намагайтеся утримувати себе в оптимістичному стані духу, навіть якщо це доведеться робити силоміць: усмішка, навіть будучи “приклеєною” до обличчя, сприятливо відбивається на настрої і, як наслідок, житті.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто поспішати з прийняттям несподіваної – дуже вигідної – пропозиції: ця порада не означає, що йдеться про каверзу, просто візьміть час на роздуми – вони допоможуть вам оцінити її з усіх боків.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Час сприятливий для купівлі будь-яких речей, але особливо рекомендується звернути увагу на велику побутову техніку та нерухомість, але пам’ятайте, що умови угоди повинні виключити будь-які ризики.