Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 21 липня

21.07.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 21 липня 2022 року

Астрологічний прогноз на 21 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють «Харьковские известия».

Овен (21 березня – 20 квітня)

Розвивайте філософський погляд на речі: навчіться спокійно приймати те, що ви не можете змінити – це подарує вам душевний спокій, якого вам останнім часом так бракує.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не відмовляйте у допомозі тим, хто вас про неї попросить, тим паче, що йтиметься не про матеріальне сприяння, а про ширу розмову і, можливо, добру пораду, тож ви нічим не ризикуєте.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не відмовляйте у допомозі тим, хто вас про неї попросить, тим паче, що йтиметься не про матеріальне сприяння, а про ширу розмову і, можливо, добру пораду, тож ви нічим не ризикуєте.

Рак (22 червня – 23 липня)

Сьогодні дуже важко обманювати – щось у душі людини заважає говорити неправду, тож цим варто скористатися, щоб визначити, бреше вам близька людина чи ні – результат буде стовідсотково правдивим.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Інформація, яка сьогодні приходитиме до вас із різних джерел, з часом виявиться на вагу золота, тому важливо сприймати її з максимальною увагою.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Час сприятливий для відновлення справ, які ви деякий час тому відклали до довгої скриньки – сьогодні їх вдасться вирішити легко і швидко та, як то кажуть, “закрити тему” раз і назавжди.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Намагаючись надати допомогу комусь із людей, які вас оточують, не перегніть палицю: ваше бажання зробити добру справу можуть сприйняте, як нав’язливість та втручання в чуже особисте життя.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Сьогодні ви можете дізнатися безліч чужих таємниць – люди самі розкажуть вам про свої радощі та прикрощі: виявіть стосовно них щиру участь і якомога швидше забудьте все, що почули.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Поставивши перед собою професійну мету, намагайтеся спочатку завершити всі проєкти, розпочаті раніше, але досі не завершені, інакше вони гальмуватимуть ваш рух.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

У пошуках відповіді на важливе для вас запитання головне – поставити його, а відповідь прийде ніби сама собою: наприклад, після того, як ви включите в машині радіо, ви почуєте саме те, що потрібно.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто довіряти на слово людям, навіть якщо ви давно їх знаєте: можливо, обман буде ненавмисним, та від цього він не перестане ним бути – не поспішайте вважати їхні слова істиною в останній інстанції.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Сьогодні з’явиться велика кількість людей – як знайомих, так і не дуже, які хотітимуть обвести вас навколо пальця: не варто побоюватися шахрайства – вам вдасться вивести шахраїв на чисту воду.