Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 1 грудня

01.12.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 1 грудня 2022 року

Астрологічний прогноз на 1 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Зірки закликають вас присвятити сьогоднішній день собі – точніше, справі, яка приносить вам максимальну насолоду: для одних це – догляд за собою, для інших – читання чи рукоділля, для третіх – прогулянки.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто тягнути свою роботу наодинці: варто лише покликати, як на допомогу прибіжить велика кількість помічників, готових робити її разом з вами – не відмовляйтеся від їхніх послуг.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Не відволікайтеся на розмови, які не мають безпосереднього стосунку до вашої роботи, навіть якщо вони здадуться вам надзвичайно цікавими: ви не одразу помітите, скільки часу вони у вас заберуть.

Рак (22 червня – 23 липня)

Представники вашого знака, які давно збираються щось змінити у своєму житті, можуть вважати, що їм пощастило – сьогоднішній день максимально сприятливий для рішучих кроків, головне – добре їх прорахувати.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Вам дуже складно думати про когось, крім себе дорогих, проте сьогодні вам доведеться це зробити, оскільки альтруїзм несподівано монетизується і принесе вам користь, яку ви особливо оціните з часом.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Провівши ретельний аналіз дій, вчинених напередодні, ви ясно побачите, де помилилися, а де прийняли правильне рішення – спробуйте запам’ятати свої висновки і більше не наступати на граблі.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Події сьогоднішнього дня не будуть випадковими: вони – підказка щодо того, як вчинити в тій чи іншій життєвій або професійній ситуації – помилку буде виключено.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Вирішивши зробити комусь зі свого оточення різке зауваження, навіть якщо воно буде цілком заслужене, останньої миті зусиллям волі переведіть його на жарт: напруження, що висить у повітрі, миттєво зникне.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Розмова з людиною, з якою ви з якоїсь – можливо, поважної – причини давно не спілкувалися, допоможе вам вирішити важливе професійне питання, відкривши вам очі на його суть.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Представникам вашого знаку – якщо й не всім, то багатьом – сьогодні вдасться відкрити нову сторінку свого життя: головне, не тягнути із собою в майбутнє справи та стосунки, які вже давно віджили свій вік.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

День сприятливий для змін: навіть незначні, вони принесуть у ваше життя нову – свіжу – енергію, використовуючи яку ви зможете розпочати все з нуля – з чистого аркуша.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Несподіваний дзвінок від людини з минулого не лише розтривожить душу приємними – і не дуже – спогадами, а й допоможе вирішити важливу проблему: головне, не соромитися і попросити про допомогу.