Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 6 липня

06.07.2022 08:06   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 6 липня 2022 року

Астрологічний прогноз на 6 липня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють «Харьковские известия».

Овен (21 березня – 20 квітня)

День можна присвятити справам, на які зазвичай не вистачає часу: навести лад у документах, перебрати речі у шафах та викинути все, чим давно не користуєтеся.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто вступати в суперечки з колегами та керівництвом: у першому випадку ви можете налаштувати проти себе колектив, у другому – безпосереднє керівництво, і ще невідомо, що гірше.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

День обіцяє бути дуже продуктивним, та лише в тому разі, якщо ви зосередитеся на роботі і не відволікатиметеся на дрібниці, які будуть безжально відбирати ваш час.

Рак (22 червня – 23 липня)

Хороший день для відновлення втрачених зв’язків із колись близькими – а, можливо, й коханими – людьми: якщо відчуваєте, що вам не вистачає якоїсь людини, просто наберіть її номер.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Тим, хто давно думає про зміну місця роботи, рекомендується зайнятися пошуком вакансій – можна відправляти резюме, записуватися на співбесіди і просити друзів напружити їхні зв’язки.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Небажано давати обіцянки, навіть якщо вас до цього змушуватимуть – ви не зможете дотриматися слова і завоюєте репутацію несерйозної та легковажної людини.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Сьогодні можна розпочинати реалізацію будь-якого – навіть дуже складного та трудомісткого – проєкту, головне, займатися лише ним, а не розпорошувати свої сили на кілька справ відразу.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

День рідкісної та виняткової працездатності, протягом якого можна буде переробити таку кількість справ, на яку раніше пішов би щонайменше тиждень.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Тим, хто сьогодні хоче багато встигнути, бажано скласти докладний план дій: дотримуючись його, ви зможете легко та швидко виконати усі професійні завдання дня.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не варто покладати особливих надій на сьогоднішні трудові звершення – через загальну суцільну розслабленість вам навряд чи вдасться зробити щось серйозне, тож краще присвятити цей час відпочинку.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто нервувати з приводу дрібних професійних та побутових негараздів – не мине й доба, як ви успішно про них забудете.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Сьогодні не варто приймати важливих професійних та особистих рішень: якщо ви помилитеся – а така ймовірність існує – серйозних наслідків уникнути не вдасться, тож краще не ризикувати.