Завершується розробка проєкту перехрестя проспект Московський — вулиця Польова

16.10.2019 16:04   -
Автор:
Про це сьогодні, 16 жовтня, на сесії Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.
За його словами, проєкт відпрацьовується спільно з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках програми «Безпечного дорожнього руху в Україні», який розробляє Світовий банк. За його словами, проєкт буде поданий на будівництво в наступному році. Нагадаємо, що на цьому перехресті планується змінити геометрію проїжджої частини.
Заступник міського голови зазначив, що реконструкцію трамвайного переїзду пр. Московський — вул. Академіка Павлова планується завершити до 1 листопада. За його словами, через кілька днів почнеться асфальтування ділянки. Поки там йдуть роботи, рух на перехресті пр. Московський — вул. Польова — вул. Тарасівська ускладнений, тому що там тимчасово заборонений лівий поворот. Геннадій Кернес доручив врегулювати це питання.
«Поки не будуть виконані роботи, потрібно зробити так, щоб люди могли спокійно проїжджати», — зазначив на сесії міський голова.