У міськраді затвердили будівництво дороги в районі «Барабашово»

16.10.2019 14:21   -
Автор:
Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, будівництво цієї дороги було передбачено генеральними планами міста Харкова ще в 50-х роках. За його словами, протяжність нової магістралі складе 2,5 км. В ході будівельних робіт також будуть зведені нові підпірні стовпи для метромосту.
«Ця дорога була передбачена генеральним планом 1953 1986, 2004 і 2013 років. Коли земля передавалася в оренду Концерну «АВЕК», його попереджали, що це для тимчасового розміщення торгових павільйонів або автостоянок. На серпневій сесії ми з вами створили КП «Міський торговельний ринок», якому будуть виділені кошти для будівництва малих архітектурних форм та здачі їх в оренду підприємцям. І гроші, які платитимуть підприємці, будуть набагато менше, ніж зараз з них здирає власник. Таким чином, і міський бюджет поповниться, і підприємцям буде спокійніше», — підкреслив Геннадій Кернес.
Зазначимо, згідно з рішенням міськради, будівництво нової дороги передбачає поліпшення транспортного сполучення густонаселеного Салтівського житлового масиву з центральною частиною міста шляхом подовження пр. Ювілейного до вул. Шевченка. Це дозволить перерозподілити транспортне навантаження з вул. Академіка Павлова, Салтівського шосе та інших прилеглих вулиць.
Також рішенням сесії виділені кошти на проєктування і будівництво торгового комплексу на території колишнього таксопарку в районі пр. Ювілейного, куди переїдуть підприємці з ринку «Барабашово».