У міськраді привітали працівників місцевого самоврядування. ФОТО

05.12.2019 17:32   -
Автор:
Заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв вручив представникам департаментів і районних адміністрацій Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради та Подяки міського голови.
Він подякував представникам органів місцевого самоврядування за злагоджену роботу у колективах, вміння чути людей і вирішувати поставлені завдання.
«Зміни у нашій країні дають нам більше повноважень і більше обов'язків. Люди йдуть до нас з проблемами, шукають допомоги на місцях. Харківський міський голова неодноразово говорив, що пряме спілкування з людьми розкриває масу питань, які, з точки зору масштабів управління таким мегаполісом як Харків, можуть здатися дрібними, але такі дрібниці визначають якість нашого життя. Спасибі, що залишаєтеся професіоналами, зберігаєте відносини у колективах, любите свою роботу. У харків'ян спільні цінності — мир в Україні, соціальна захищеність, можливість жити в успішній країні, що розвивається. Це і є наш план на майбутній рік — творити, допомагати тим, хто цього потребує, домагатися поставлених цілей. Бажаю всім здоров'я, радості від кожного прожитого дня і процвітання нашому рідному місту», — сказав Михайло Фатєєв.
Довідка. День місцевого самоврядування встановлено Указом Президента України у 2000 році. Відзначається щорічно 7 грудня, самое цього дня у 1990 році Верховна Рада ухвалила Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».