У Харкові відбудеться форум, присвячений розвитку співпраці зі Словаччиною

23.09.2019 14:15   -
Автор:
У заході візьмуть участь Державний Секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Лукаш Парізек, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, а також словацькі бізнесмени і керівники харківських підприємств.
За словами організаторів, мета форуму — налагодити співпрацю між Харковом і Словаччиною в сферах високотехнологічного машинобудування, енергоефективних технологій, розробки програмного забезпечення та ін.
Офіційне відкриття заходу відбудеться 24 вересня у малій залі Харківської міськради (початок — об 11:30). 25 вересня учасники форуму відвідають АТ «ФЕД» та Почесне консульство Словацької Республіки в Харкові (вул. Чернишевська, 26).
Організатори заходу — Харківська міська рада, Посольство Словацької Республіки в Україні спільно з Почесним консульством Словацької Республіки в Харкові і словацьким державним агентством «SARIO».
Довідка. Візит словацької делегації до Харкова проходить в рамках зовнішньополітичного курсу держави і є продовженням зустрічей президентів двох країн і глав Міністерств закордонних України і Словаччини.
Почесне консульство Словацької Республіки в Харкові відкрилося у 2019 році.