У Харкові пройде загальноміський суботник. ФОТО

18.10.2019 16:01   -
Автор:
Як повідомив сьогодні, 18 жовтня, на робочій нараді перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, суботник пройде з ініціативи міського голови Геннадія Кернеса. У ньому візьмуть участь представники всіх департаментів міськради, працівники комунальних підприємств, закладів охорони здоров'я та освіти, а також студенти і школярі.
«Нам необхідно привести місто до ладу і вивезти усе опале листя. Погода дозволяє провести таке масштабне прибирання і підготувати, таким чином, місто до зими. Всього в суботнику візьмуть участь близько 18 тис. осіб. Також ми задіємо в цій роботі 300 одиниць спецтехніки», — зазначив Ігор Терехов.
В ході суботника планується навести лад на «червоних лініях», у парках, скверах і зонах відпочинку, біля шкіл і об'єктів з масовим перебуванням людей. Також перший віце-мер доручив керівництву профільного департаменту особливу увагу приділити прибиранню прилеглих територій біля міських лікарень.
Всього в рамках загальноміського суботника буде приведено до ладу понад 200 міських об'єктів, у тому числі Саржин яр, сад ім. Шевченка, сквер «Стрілка», сквер біля фонтану «Дзеркальний струмінь», парк Перемоги та інші.