У Харкові демонтують незаконні споруди

09.12.2019 12:50   -
Автор:
Як повідомив заступник начальника відділу контролю Департаменту територіального контролю Євген Михайлов, всього виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про демонтаж 2 тис. 525 незаконно розміщених об'єктів. В даний час вже демонтовано близько 40% з них.
«Щодня проходить демонтаж двох-трьох тимчасових споруд, розміщених в місті самовільно. І до кінця року планується звільнити територію Харкова від тимчасових споруд загальною площею 500 квадратних метрів», – зазначив Євген Михайлов.
За його словами, згідно з процедурою, фахівці департаменту виносять власнику припис з вимогою демонтажу самовільно встановленого об'єкта протягом трьох днів. У разі, якщо він не виконується, рішення про примусовий демонтаж об'єкта затверджується на засіданні виконкому.
У Департаменті терконтроля нагадують, щоб встановити або узаконити вже розміщені тимчасові споруди, підприємцям необхідно укласти договір з КП «Сучасне місто» (вул. Чернишевська, 26). Процес оформлення оренди елементів благоустрою займає близько місяця. Договір оренди з підприємцем підписується на рік.