Наступного року цифровій грамотності навчать 100 тисяч харків’ян. Викладатимуть на курсах українські «зірки»

18.12.2019 09:30   -
Автор:
Про це в інтерв'ю одній з телепрограм повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот.
За його словами, це одне із завдань Департаменту цифрової трансформації, презентація якого відбулася минулого тижня.
Олег Дробот нагадав, що в січні почне роботу державна онлайн-платформа з навчання та поглиблення навичок українців з цифрової грамотності. Спочатку там будуть доступні три курси, а потім, упродовж року, з'явиться ще близько 20.
«Це курси у вигляді серіалу за участю українських «зірок». Цифровій грамотності складно навчити звичайним педагогічним способом – треба, щоб людині було цікаво, тоді вона вчиться із задоволенням. Разом із Міністерством цифрової трансформації Харків братиме участь у програмі підвищення цифрової грамотності населення. Ми хочемо вчити харків'ян будь-якого віку, адже у кожної вікової групи своя потреба», – зазначив Олег Дробот.
Він також повідомив, що ці курси будуть також доступні в оффлайн-точках – бібліотеках, територіальних центрах соціального обслуговування, центрах надання адміністративних послуг. Там же розповідатимуть про міські цифрові проєкти, над якими працює Департамент цифрової трансформації.