На КП «Харківводоканал» нагородили кращих представників соціальної сфери

25.10.2019 18:26   -
Автор:
Нагадаємо, на балансі комунального підприємства «Харківводоканал» знаходяться два дитячих заклади оздоровлення та відпочинку «Факел» та «Ромашка», а також база відпочинку «АКВА».
У церемонії нагородження взяли участь перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, заступник генерального директора з загальних питань Євгеній Дегтяр і голова первинної профспілкової організації Наталія Муравйова.
Від імені керівництва КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко та Наталія Муравйова вручили Почесні грамоти підприємства та Харківської обласної організації профспілок ЖКГ заступнику генерального директора з загальних питань Євгенію Дегтярю, начальнику адміністративно-господарського управління Галині Ткаченко, керівникам оздоровчих закладів – Жанні Смілій, Євгенії Бруснікіній та Тетяні Водолазькій й іншим працівникам соціальної сфери.
Генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов нагороджений Подякою Федерації профспілок України.
За словами Олександра Коваленко, керівництво підприємства докладає багато зусиль для того, щоб літній оздоровчий сезон в дитячих таборах «Ромашка» та «Факел», а також на базі відпочинку «АКВА» завжди проходив на хорошому рівні та всі відпочиваючі оздоровилися та цікаво провели час. «Своєю роботою ви допомагаєте дітям і дорослим набратися сил, оздоровитися, та як слід відпочити в комфортних умовах. У роботу ви вкладаєте не тільки все своє вміння та талант, а й душу. Щиро бажаю вам успіхів у вашій непростій, але такій необхідній професії», – зазначив Олександр Коваленко.
У свою чергу, Наталія Муравйова подякувала керівництву підприємства за всебічну допомогу та висловила впевненість в тому, що і в подальшому оздоровчі установи КП «Харківводоканал» будуть в числі кращих на Харківщині.