КСП «Харківміськліфт» визнано найкращим спеціалізованим підприємством України

10.12.2019 15:24   -
Автор:
Як повідомив сьогодні, 10 грудня, директор КСП «Харківміськліфт» Олексій Топчій, підприємство посідає перше місце третій рік поспіль.
За його словами, в Харкові щорічно проводять заміну близько 500 купе-кабін. Виготовляють їх на власному заводі підприємства, для якого за кошти міського бюджету придбали європейське обладнання. Крім того, на базі КСП створено навчальний центр, де навчають електромеханіків. Студенти можуть пройти на «Харківміськліфт» оплачувану практику і отримати роботу. Ліфтове хазяйство міста цілодобово обслуговують і виїжджають на виклик 9 аварійних бригад. Також на екстрені заяви жителів реагують бригади, які займаються внутрішньобудинковими електромережами.
Олексій Топчій зазначив, що за всі роки роботи підприємства в 2019 році надійшло найменше звернень громадян на неякісну роботу ліфтів і зафіксовано найменшу кількість зупинених ліфтів. Зараз в місті з приблизно 7 тис. кабін більше доби стоять приблизно 20, що нижче нормативного показника Правил безпечної експлуатації ліфтів.
«Ця нагорода – оцінка нашої роботи. Наше підприємство завдяки підтримці міського голови, міської ради – єдине КП в Україні, яке повністю обслуговує, без субпорядчіков, комунальний житловий фонд міста. На підприємстві працює понад тисячу осіб, і ми намагаємося, щоб кожен харків'янин отримував якісну послугу», – зазначив Олексій Топчій.
Довідка. Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності і стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географії роботи. НБР – представництво міжнародної Спілки Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів в країнах Європи і Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження і організовує масштабні заходи для підприємців.