Ігор Терехов: Приватний сектор біля «Барабашово» в зону переселення не потрапляє. ФОТО

11.10.2019 15:01   -
Автор:
Він відповів на запитання, пов'язані з будівництвом нової дороги через ринок і переїздом на нові торгові місця.
«Дорога зараз знаходиться на стадії проєктування. Ми її однозначно побудуємо, і це не обговорюється. Головне питання полягає в тому, як нормально і цивілізовано переселити підприємців, які потрапляють у зону будівництва. Ще раз повторюю, що нічого не буде зноситися, поки ми не побудуємо павільйони на новому торговому майданчику — на території колишнього таксопарку в районі пр. Ювілейного. Цей майданчик ми будуємо повністю за кошти міського бюджету», — повідомив Ігор Терехов.
Він нагадав, що підприємцям для переїзду необхідно укласти орендні договори з КП «Міський торговий ринок», яке експлуатуватиме новий майданчик.
«Вартість оренди буде абсолютно непорівнянна з тією, яку ви зараз платите концерну «АВЕК». Усі наші тарифи будуть опубліковані у відкритому доступі, і будь-який підприємець зможе їх порівняти з нинішніми і порахувати, наскільки вигідно буде працювати за новими тарифами. Упевнений, що при укладенні договорів з нашим комунальним підприємством підприємці будуть максимально захищені і працюватимуть у комфортних умовах», — зазначив перший віце-мер.
«Багато хто непокоїться, чи потрапляє до зони відселення приватний сектор. Так ось, жоден будинок, де живуть люди, не потрапляє до цієї зони, тому що ми так вибирали трасування дороги, щоб житло не було зачеплене», — підкреслив Ігор Терехов.
Заступник директора Департаменту територіального контролю Євген Швець повідомив, що з учорашнього дня представники міськради почали проводити інвентаризацію земельних ділянок і павільйонів, які знаходяться в зоні будівництва.
«Наші співробітники вчора були на ринку і вручали підприємцям запрошення з'явитися в департамент і надати інформацію про площі, які займають, щоб ми могли узагальнити дані про загальну кількість підприємців і торгових точок, щоб точно знати, скільки людей необхідно переселити і щоб дати рівнозначні площі. Ми працювали близько години, але потім особи спортивної статури, які представляли адміністрацію ринку, почали нам заважати. Роботу довелося згорнути, але ми її все одно продовжимо», — повідомив Євген Швець.
Чимало підприємців також поскаржилося на нові утиски, яким піддаються активісти, що виступили проти тіньових схем на «Барабашово» і які вже почали працювати з КП «Сучасне місто». За їхніми словами, поліція ніяк не реагує на правопорушення і відверте залякування. У зв'язку з цим Ігор Терехов пообіцяв організувати зустріч із керівництвом різних правоохоронних структур, щоб вирішити це питання.