Харків’яни за чисте місто: у центрі встановлюють диспенсери з пакетами для прибирання за собаками

28.10.2019 15:05   -
Автор:
Сьогодні подібний пристрій також розмістили у дворі по вул. Чичибабіна, 8. Про це повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька.
За словами директора центру, бокси встановлюють в рамках проєкту-переможця конкурсу на Бюджет участі, ініціатором якого є один з жителів міста. Виконавцем проєкту призначений Центр поводження з тваринами. Так, на замовлення підприємства підрядна організація виготовила і встановлює диспенсери з пакетами у дворах житлових будинків центру міста.
«Ми вирішили встановити подібні пристосування саме в центрі, тому що тут дуже щільна забудова будинків і мало місця для вигулу собак. Мета даного проєкту — підвищити культуру утримання домашніх тварин, оскільки дуже багато скарг надходить від харків'ян, особливо навесні, на те, що після собак на прибудинкових територіях залишається багато відходів життєдіяльності», — зазначила Юлія Цибулька.
За її словами, всього протягом місяця в Харкові планують встановити 350 диспенсеров. В залежності від того, чи будуть вони затребувані в центрі міста, приймуть рішення щодо встановлення їх і в інших районах. Раз на тиждень підрядна організація заправлятиме диспенсери пакетами. Всього одне пристосування вміщує до 100 пакетів.
Юлія Цибулька підкреслила, що дані пакети призначені виключно для збору відходів і не рекомендується використовувати для зберігання продуктів, оскільки вони токсичні.
Нагадаємо, що працівники КП «Харківзеленбуд» також встановлюють диспенсери для прибирання за собаками в парках, скверах і зонах відпочинку міста.