Геннадій Кернес зустрівся з чемпіонами світу з тайського боксу. ФОТО

17.10.2019 15:34   -
Автор:
Микита Гончаренко завоював золоту медаль у віковій категорії 16-17 років у вазі 60 кг, а Євген Батюк став чемпіоном світу серед спортсменів 14-15 років у вазі 81 кг. Молоді люди розповіли, що це не просто їх перша велика перемога в спорті, але і дебют – вони вперше виступали на чемпіонаті.
«Я отримав колосальний досвід. Скажу, що підготовка була дуже важкою – два місяці наполегливих тренувань. Спочатку ми проходили відбір у збірну України в Скадовську, а потім вже в її складі готувалися до чемпіонату. Коли я вийшов з рингу, я не міг повірити, що дійсно став чемпіоном. Я займаюся тайським боксом з 4 років і ось 12 років я йшов до цієї перемоги», – зазначив Євген Батюк.
Мер привітав спортсменів з перемогою. «Ви молодці, що прославляєте наш Харків і Україну. Я бачу, що сьогодні все більше дітей захоплюються тайським боксом – дівчаток і хлопчиків, і мені це подобається. Я свого часу багато разів відвідував спортшколи і бачив, як багато охочих займатися цим видом спорту. І як я завжди кажу, першим стати можна, але втриматися важко, тому тримайте лідерство, адже тепер на вас будуть рівнятися ваші однолітки. Буду чекати ваших нових перемог», – сказав Геннадій Кернес.
В ході зустрічі головний тренер збірної команди України з тайського боксу Павло Євтушенко повідомив, що зараз готує спортсменів до чемпіонату Європи, який відбудеться в листопаді в Мінську. Мер, в свою чергу, побажав хлопцям нових перемог.