Геннадій Кернес провів особистий прийом на «Турбоатомі». ФОТО

10.10.2019 18:20   -
Автор:
10 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом працівників АТ «Турбоатом». За наданням матеріальної допомоги на оплату лікування та першочергових потреб, з заявками на ремонт доріг і будинків комунальної власності, з інших питань на зустріч прийшли понад 50 заводчан.
Сьогодні на «Турбоатомі» працюють близько 3,5 тис. осіб, завод забезпечує соціальний пакет, контракти на виробництво обладнання для електростанцій по всьому світу дозволяють виплачувати співробітникам більш високу зарплату, ніж в середньому по галузі. На прийом, вже четвертий за час роботи Геннадія Кернеса на посаді міського голови, звернулися як нові співробітники підприємства, так і ті, хто вже писав заяви.
Більшість скарг стосувалася стану проїжджої частини та внутрішньоквартальних доріг. За підсумками прийому прийнято рішення про внесення в план реконструкції ділянок вулиць Гарібальді, Ньютона, Ржепішевського, Олімпійської та інших.
З ініціативи робочих, які живуть на Салтівці, буде відкоректований графік руху тролейбусів маршруту №31. Трамваї №5 і 8, за свідченням співробітників заводу, порушують інтервал руху. Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це відбувається через ремонт шляхів на маршруті, і в листопаді він буде закінчений.
На ініціативу заводчан про реконструкцію стадіонів у школах №11 та 111 Геннадій Кернес відповів, що обидва навчальні заклади вже внесені в програму «Шкільний стадіон», і роботи там почнуться в 2020 році.
Крім того, за підсумками прийому було прийнято рішення про проєктування реконструкції чергової зони відпочинку – яру уздовж вулиці Гарібальді: місцеві жителі просять обладнати там підходи до джерел і зробити місце для прогулянок і спорту.
У той же час заявку на благоустрій так званого Срібного джерела у Слобідському районі міський голова назвав неможливою. За інформацією санітарних служб, вода в цьому місці сильно забруднена і небезпечна для здоров'я людей. Геннадій Кернес доручив оновити там вказівники, щоб застерегти людей від отруєння.