Геннадій Кернес показав документи, де «АВЕК» просить побудувати дорогу через «Барабашово». ФОТО

12.12.2019 09:20   -
Автор:
Про це 11 грудня у своєму Telegram-каналі повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
За його словами, він аргументував свою позицію з будівництва магістралі від вул. Академіка Павлова до вул. Мойсеївської на зустрічі з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером.
Геннадій Кернес повідомив, що концерн «АВЕК» не просто знав про те, що дорога передбачена у Генеральних планах міста 1953 1986, 2004 і 2013 років, але у 1997 році звернувся до міської ради з проханням почати її проєктувати. «Що в значній мірі сприятиме вирішенню транспортної проблеми в районі станції метро «Барабашова», — йдеться у документі.
За словами міського голови, напрямок дороги — від вул. Академіка Павлова до вул. Шевченка — вже тоді зафіксований на схемі згідно «червоних ліній», все підтверджується документами.
«Обговорення цієї теми з головою ХОДА викликано поведінкою концерну і підставних людей, так званих активістів, які захищають незаконні схеми АВЕКа, втягують у конфлікт підприємців, запускають чутки і негатив в ЗМІ, інформуючи тим самим про неіснуючий конфлікт. Міська рада, у свою чергу, спирається на послідовні рішення виконавчих органів, ставлячи на перше місце розвиток міста і захист інтересів харків'ян згідно із законами України», — повідомив Геннадій Кернес.
Він зазначив, що заборгованість концерну «АВЕК» і афілійованих з ним структур, які орендують землю у міста, становить близько 56 млн грн. Кошти стягуються через суд до міського бюджету.