Департамент цифрової трансформації розробляє проєкти, завдяки яким харків’яни відчують вигоди цифрової епохи

18.12.2019 09:43   -
Автор:
Про це в інтерв'ю одній із телепрограм повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот.
«Сьогодні, завдяки ініціативі та підтримці мера Геннадія Кернеса, у нас з'явилася можливість займатися цим системно і першими в країні надати харків'янам вигоди цифрової епохи», – зазначив він.
За словами Олега Дробота, вже з початку наступного року жителі міста, які стануть батьками, зможуть на собі відчути переваги проєкту «Е-малятко».
«Після народження дитини батькам доводиться займатися паперами, причому не одним, а десятками: це, наприклад, реєстрація у відділах РАЦС, реєстрація в медустанові, реєстрація місця проживання, оформлення соціальної виплати, отримання ідентифікаційного коду, підтвердження громадянства тощо. А так буде в одному місці одна заява – і одна довідка в електронному вигляді. І більше ніяких ходінь по інстанціях», – розповів Олег Дробот.
Ще один анонсований проєкт – «E-health». Він спрямований на те, щоб зробити сферу медичного обслуговування максимально зручною для пацієнтів і лікарів. За допомогою цієї програми можна буде записатися на прийом, переглянути історію хвороб, отримати онлайн електронний рецепт. Проєкт має почати роботу з 1 квітня 2020 року.