«Чисте місто»: як протидіяти наркоманії обговорили в Індустріальному районі. ФОТО

31.01.2020 17:15   -
Автор:
У заході взяли участь заступник голови районної адміністрації Олена Великанова, представники профільних районних управлінь, служби у справах дітей, патрульної поліції, громадських організацій, медичних установ, учнівського самоврядування, батьківської ради та інших організацій району, всього — понад 40 осіб.
В ході круглого столу пройшли три секції, на яких учасники обговорили механізми взаємодії профільних установ, служб та громадських організацій в боротьбі з поширенням наркоманії, а також представили конкретні пропозиції щодо профілактики цього негативного явища. Зокрема, очищення вулиць міста від реклами наркотиків, профілактична робота в навчальних закладах та сім'ях.
Також учасники круглого столу домовилися розробити алгоритм реагування та надання допомоги в разі виявлення фактів вживання наркотичних засобів серед молоді.
Зазначимо, захід пройшов в рамках реалізації в місті Комплексної програми з протидії поширенню наркоманії і зниження шкоди від вживання психотропних речовин «Чисте місто».
Організатори круглого столу — Адміністрація Індустріального району, Антинаркотична спілка «Реванш» та Громадське об'єднання «Громадський Рейтинг».