«Нафтогаз України» назвав тариф на листопад

12.11.2019 14:21   -
Автор:
«У листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах (ПСО), складе 4 899,00 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газ збутів та транспортних витрат)», — йдеться в повідомленні.
НАК підкреслює, що це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді, однак ті українці, які купили газ заздалегідь, зекономлять.
«Цього місяця регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від Нафтогазу «Газовий запас» (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тож споживачі, які скористались цією пропозицією, зекономлять свої кошти. Якщо споживач не використає за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачу на його рахунок у повномуобсязі», — пояснили в «Нафтогазі».
За твердженням компанії «Нафтогаз України», з квітня цього року газ для населення подешевшав майже на третину, падаючи в ціні щомісяця.
Таке подешевшання голубого палива в «Нафтогазі» пояснювали зниженням європейських цін на газ. Уже в жовтні ціна голубого палива в Європі суттєво зросла порівняно з літом, однак регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображує ринкові ціни з двомісячним відставанням.