Держава повертає гроші: на Харківщині майже 5 тисяч громадян скористалися правом на податкову знижку

23.09.2019 17:09   -
Автор:
Найбільш популярними серед витрат, які задекларували платники для отримання податкової знижки, залишаються кошти, сплачені закладам освіти. Починаючи з 2019 року, до податкової знижки включаються сплачені у звітному (2018) році кошти не лише за навчання у вищих та професійно-технічних закладах, а і у закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.
У загальній кількості декларантів для отримання податкової знижки – 78 % (3760 чол.) – це громадяни, які сплатили за своє навчання або за навчання свої дітей.
Зростає кількість декларантів, які бажають отримати знижку у зв’язку з понесеними витратами на сплату страхових платежів та пенсійних внесків, сплачених страховикам та недержавному пенсійному фонду.
Їх у цьому році – 728 чол.
Також отримали податкову знижку 193 громадянина , які сплачували відсотки за користування іпотечним житловим кредитом. Інші 137 скористалися правом на податкову знижку при понесених витратах, пов’язаних з переобладнанням авто на альтернативне паливо, сплачені внески благодійним, неприбутковим організаціям.
У відомстві нагадують, що декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки можна подати до кінця поточного року, до 31 грудня включно.