У Харківському художньому музеї відкривається виставка «На вершині світової слави»

08.10.2019 15:12   -
Автор:
На виставці представлено унікальні матеріали з колекції львівського музею, що розповідають про основні етапи біографії української співачки. Це – фотографії С. Крушельницької – свідчення її виступу на найвідоміших сценах світу, програми, клавіри опер і нотні видання з бібліотеки артистки, її особисті речі, документи, рукописи. Доповнюють експозицію реконструкції сценічних костюмів Соломії Крушельницької.
Окремий розділ виставки – живописні твори відомих художників Л.Медведя, О.Скопа, І.Проценко, П.Тітенко і ін., створені в рамках міжнародного проекту «SOLOMIYA» під патронатом благодійного фонду «Україна – це ми». Метою цього проекту було відтворити мовою живопису образ видатної артистки, відобразити прекрасні куточки України, пов'язані з С.Крушельницької. Ці твори вже експонувалися у Львові, Києві, в Італії в рамках фестивалю Дж. Пуччіні, у Відні і Зальцбурзі в рамках святкування Року України в Австрії.
Урочисте відкриття виставки відбудеться завтра, 9 жовтня, о 16.00, у Харківському художньому музеї за адресою: вул. Жон Мироносиць, 11.