Plan B повертається: 15-17 лютого у Харкові відбудеться фестиваль соціальних інновацій і нової музики

04.02.2019 11:45   -
Автор:
Загалом на гостей фестивалю чекають 10 концертів і 6 вечірок за дві ночі. У всіх бажаючих буде можливість відвідати три дні конференції про проекти, що змінюють світ: послухати 50 спікерів із різних куточків світу та долучитися до чотирьох виставок.
Чекають гостей і чотири виставки: Tolerance travelling poster show, We were there, інтерактивна виставка електронного обладнання “Синторум” від “Культури звуку” та очікувана багатьма харків’янами Digital Garden від берлінського фестивалю A-Maze.
Вхід на денну конференцію — безкоштовний за умови реєстрації. Музична частина цьогоріч платна (кошти підуть на розвиток проекту). Реєстрація на грудневий Plan B — дійсні.
Девіз події не змінився — Change the game, Змінюй гру.
Головним майданчиком музичної програми Plan B Night уже традиційно стане лофт-сцена Оперного театру, СХІD OPERA. Працюватимуть і кілька несподіваних майданчиків, об’єднаних спільною фестивальною архітектурою; тут гостей фестивалю чекають вечірки від українських та іноземних музичних експериментаторів. Музичні події триватимуть з 21:00 до 6:00 ранку.
Що ж до денної частини, то різноформатні зустрічі зі світовими та українськими змінотворцями відбуватимуться в Mental Complex Studio на Лопанській Набережній, 2/2. Соціокультурна конференція збере близько 500 культурних та соціальних підприємців, технічних ентузіастів та активістів — це понад 50 спікерів з різних країн світу та надзвичайно широке представництво помітних соціокультурних ініціатив України. Вхід безкоштовний за реєстрацією. Потік виступів з 11:00 до 19:00 буде безперервним.
За оновленнями програми можна слідкувати на сторінці події в Facebook.