Гран-Прі Міжнародного фестивалю-конкурсу юних художників отримала учениця Чугуївської художньої школи

16.12.2019 15:09   -
Автор:
Днями нагороди було доставлено спецпоштою з Відня в Україну. Їх в урочистій обстановці юним художницям вручила Чугуївський міський голова Галина Мінаєва разом з директором та викладачем художньої школи Володимиром Непомнящим.
Дівчата здобули такі нагороди у своїх вікових категоріях та номінаціях:
Таїсія Череватенко (12 років) отримала Гран-Прі та Кубок переможця у середній віковій категорії у номінації «Графіка» за патріотичну роботу «Українські козаки на захисті своєї країни».
Вікторія Ликова (14 років) стала лауреатом І премії та отримала медаль за І місце у старшій віковій категорії у номінації «Графіка» за роботу «Україночка біля хати».
Любов Буртелей (11 років) стала лауреатом ІІІ премії та отримала медаль за ІІІ місце у молодшій віковій категорії у номінації «Живопис» за роботу «Дівчина з кулькою». Ще одним здобутком Любові Буртелей стала перемога в обласному конкурсі малюнків «Місцеве самоврядування – це ми». Люба отримала «Спеціальну відзнаку журі» за кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада».
Вручаючи нагороди й подарунки юним чугуївським художницям, Галина Мінаєва зазначила, що Чугуїв пишається їхніми здобутками, а також підкреслила, що кожна подібна нагорода є не лише особистим досягненням, але й має велике значення для створення позитивного іміджу міста.