8-річний художник у серії мініатюр відкриває таємниці Всесвіту

30.09.2019 13:44   -
Автор:
Георгій Бастанжіян почав малювати навіть раніше, ніж ходити і говорити.
Уже в рік дитина зображувала автомобілі та різну техніку з такою точністю, що глядачам здавалося, ніби малюк просто обводить вже готові картини по лініях, котрі видимі тільки йому. До двох років Жорж не тільки освоїв обсяг і перспективу, а й почав сам створювати сюжети. Ті само автомобілі – максимально деталізовані – взаємодіяли, створюючи відчуття зупиненого кадру відеоролика.
«Усі сюжети Жорж черпає виключно з власної уяви. До п'яти років він розширив свої інтереси й від техніки та механізмів перейшов до створення найрізноманітніших сюжетів з величезною кількістю деталей. У всіх картинах, крім дуже цікавої форми, присутній глибокий сенс», – розповідає мама художника Ганна Симкіна.
На першій у його житті персональній виставці «Жорж і таємниці Всесвіту» Георгій Бастанжіян представить серію мініатюр – на полотнах, менших, ніж сторінка учнівського зошита, розгортаються цілі життєві історії, які виконані в незвичній техніці та виключно монохромні.
Побачити роботи Жоржа можна в ІВЦ «Бузок» (вул. Сумська, 25) з 1 по 6 жовтня. Галерея відкрита з 11:00 до 19:00 (вихідний – понеділок). Вхід – вільний.