У экономического университета может появиться свой студенческий кампус

Євгенія Кутнова, 2 октября 2013, 18:42
 

Прагненя йти вперед та стати кращими серед кращих. Харківські вищі навчальні заклади впевнено крокують до своєї мети- до європейського майбутнього. Наші кореспонденти побували в одному з них та дізналися яким чином вони це роблять.

Харківський національний економічний університет. Вже скоро його буде не впізнати. Він зміниться зовні і розширить свої території. Наразі там добудовують новий корпус. Поруч з ним,- кажуть у виші, розташується сквер. У ньому встановлять лави, проведуть освітлення та підключать вай-фай. Таким чином створять куточок для відпочинку студентів.

Володимир Пономаренко ректор ХНЕУ

-В целом будет такой комплекс, такой кампус нашего университета. Будет арка, похожая как в парке Горького, на ней будет написано экономический университет. Заборчик будет сделан соответствующий. И здесь вот этот комплекс здания, который есть он будет в одном стиле.

Підтримку цієї ідеї керівництво закладу отримало і від нардепа Валерія Писаренка. Парламентар каже, що депутатське об'єдананння "За Харків! За Слобожанщину!" завжди йде на зустріч усім харківським вишам в реалізації їхніх прагнень та планів. У цьому випадку нардеп звертатиметься до міської влади з проханням виділити земельну ділянку під сквер.

Валерій Писаренко народний депутат України

-Мы будем общаться с городскими службами, с мером города для того, чтобы обеспечить развитие университета, в который ректор сегодня вкладывает душу. И вы видите, что это, наверное, один из немногих университетов в Украине, который на сегоднешний день движется стремительно вперед, развивается.

Якщо все вдасться, -кажуть у виші, то до кінця наступного року затвердять проект скверу. А з його будівництвом не забаряться.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу