Харьков посетил Генеральный консул Федеративной Республики Германия в Донецке Детлеф Вольтер

Юлія Чорна, Олександра Суфіянова, 13 сентября 2013, 19:57
 

Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в Донецьку Детлеф Вольтер, відвідав Першу Столицю. Головною метою візиту було обговорення співпраці між Німеччіною та Харківською областю.

Посаду Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку відтепер обійматиме Детлеф Вольтер. З призначенням його привітав мер Харкова Геннадій Кернес. На зустрічі з консулом керманич міста виразив сподівання, що тепер дружба між Першою столицею та Німеччиною буде не менш продуктивною, ніж раніше. Принаймні Харків, якщо іноземні компанії готові укладати договори про співпрацю, може надати всі необхідні гарантії. В тому, що ділові взаємовідносини обох сторін будуть плідними Детлеф Вольтер не сумнівається.

Детлеф Вольтер Генеральний консул ФРН у Донецьку

-Здесь в Харькове есть несколько немецких предприятий, которые тесно сотрудничают с украинскими партнерами. У нас будет несколько мероприятий не только в культурной и научной сфере, но и сфере экономики и энергетики.

Відносинам з Німеччиною у Харківському регіоні приділяють чимало уваги, зазначив під час зустрічі з консулом Детлефом Вольтером і губернатор Михайло Добкін. Підтвердженням цьому є давні дружні стосунки із містом-побратимом Нюрнбергом, а також нещодавно створені у Першій столиці Почесне консульство та візовий центр, де громадяни можуть оформити дозвіл на мандрівку до країни, не виїжджаючи з міста.

Михайло Добкін голова Харківської обласної державної адміністрації

-Налаживая экономические связи, не можем не говорить о гуманитарной сфере, для нас и обмен нашими творческими коллективами и возможность реализовать или более глубоко раскрыть себя нашим творческим людям за пределами нашей страны - это не только факт, возможность дополнительного признания, но это и возможность еще раз проверить свои творческие силы и конкурентноспособность представителей нашей культуры в сравнении с европейской, где есть свои стандарты и требования, для нас они понятны и интересны в том числе.

Говорячи про співпрацю в гуманітарній сфері та культурі, губернатор Михайло Добкін також зазначив, що зараз в Харкові триває будівництво органної зали в філармонії, що завершиться у наступному рокі. А вже в грудні дві тисячі чотирнадцятого, зазначив консул, німецькі музиканти готові дати там перший концерт.

Детлеф Вольтер Генеральний консул ФРН у Донецьку

-В ноябре в Харькове состоится концерт памяти известного немецкого дирижера Курта Зандерлинга, для нас большая радость, что дирижировать на этом концерте согласился старший сын Томас Зандерлинг. Вот такие многие мероприятия - это основания для нас иметь дни Германии в Украине и в том числе в Харькове.

"Тижні Німеччини" в Харкові стартують вже завтра. Відкриє їх концерт Академічного симфонічного оркестру обласної філармонії під керівництвом німецького диригента. Всього ж у рамках заходу - більше 20-ти україно-німецьких культурних та наукових проектів, конференцій, конкурсів та виставок. Так організатори прагнуть показати харків"янам багатогранну німецьку культуру, традиції та історію.

Тетяна Гавриш Почесний консул ФРН у Харкові

-Мы услышим концерты классической музыки, увидим современную театральную постановку от Гете института, увидим показы немецкого кино, как современного, так и легендарного. Нас ждут литературные чтения, сезоны немецкой кухни. Все эти мероприятия представят как традиции, так и современную Германию.

Детлеф Вольтер Генеральний консул ФРН у Донецьку

-Я надеюсь, что каждый найдет для себя что-то полезное, интересное и развлекательное в рамках "Недель Германии" в Украине.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу