Коммунальники и ГАИ проинспектировали дороги Харьковщины

11 апреля 2012, 18:46
 

До Євро Чемпіонату готуються не лише у місті. На Харківщині всі назви населених пунктів, через які пролягатиме євромаршрут продублюють англійською мовою, а у селах, де є небезпечні перехрестях, встановлять світлофори. Капітально ремонтуватимуть і дороги. На трасу Харків-Київ-Довжанський Нацагенство вже виділило двісті п"ятдесят мільйонів гривень. Та поки гроші не прийшли на рахунки - на небезпечно аварійних ділянках йде латковий ремонт.

Зима пішла, та по собі на дорогах залишила ями. Щоб вони не становили загрози автовласникам - їх латають холодним асфальтом. Сьогодні робота кипить на трасі Харків-Київ-Довжанський, на ділянці від аеродрому Коротич до кордону з Полтавською областю, тут дорога не ремонтувалась останні п"ятнадцять років.     

Дмитро,  шляховик:

-Ямы разные и 7 сантиметров и 5 сантиметров (СК) много разрушений, у нас такие климатические условия, дорога не выдерживает резкие перепады, поэтому дорога рушится. Ну мы стараемся, поддерживаем.

Які магістралі потребують латкового ремонту впершу чергу шляховикам підказують державтоінспектори. Вони наразі проводять свій комісійний огляд доріг області.   

Олексій Лисіков,  старший інспектор управління ДАІ у Харківській області:

-На сьогодні здійснена перевірка всієї мережі автомобільних доріг загального користування і доріг державного значення.

Та одним латковим ремонтом дорожники не обмежаться. Плани у них куди маштабніші. Принаймні відносно траси Харків-Київ -Довжанський, її до початку Євро Чемпіонату мають капітально реконструювати.  

Сергій Пляка,  заступник начальника служби атомобільних доріг Харківської області:

-На сегодняшний день 250 миллионов Кабминовской постановой прописано на выделение на всю дорогу Харьков-Киев-Довжанский. Она у нас от границы с Полтавской областью до границы с Донецкой областью.

Капітального ремонту цьогоріч зазнає також дорога у Валках і траса у напрямку села Бригадирівка, що у Чугуєвському районі. Паралельно з дорожними роботами шляховики мінятимуть дорожні знаки, по євромаршруту всі назви населених пунктів їм доведеться продублюватим англійською мовою. Приємна звістка чекає і на мешканців Старого Салтову та Липців, на небезпечних перехрестях там з дня на день встановлять світлофори.

Олена Мітясова, Євген Карпенко, Харьковские Известия
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу