Геннадий Кернес встретился с ветеранами Московского района

10 апреля 2012, 18:59
 

Cьогодні відбулась традиційна зустріч Харківського міського голови з ветеранами, учасниками війни і бойових дій та пенсіонерами Московського району. До спілкування віч-на-віч обидві сторони готуються заздалегіть і приходять з тим, щоб не тільки зазначити проблемні питанння а й вирішити їх.

У залі на зустрічі з Харківським міським головою, що вже стали традиційними, жодного вільного місця. Кожен готовий поділитися як особистими проблемами, так і підняти питання благоустрою району вцілому. Жителі підготували письмові звернення. Переважна більшість питань - що до надання соціальної допомоги, роботи місцевих поліклінік та комунальних служб.

-Закончите ли вы в этом году асфальтирование тротуаров и дорого к дому № 54.

-Кровля разрушена, течи дошли до 7 этажа.

 
Багато нарікань у городян було і на роботу Пенсійного Фонду, щодо перерахунків та виплат надбавок до пенсій. Відповідь довелось тримати як чиновникам відповідної служби так і законотворцям.

-Надбавку за 2008, 2009, 2010 год ещё не выплатили. Как с этим быть?

Дмитро Святаш, народний депутат України:

ближайшее время будут приняты изменения в закон о госбюджете, которые будут предоставлять данный порядок выплат . А мы обязательно проинформируем вас через ПФ и через вот такие встречи, которые будут проводится регулярно. 

Такі зустрічі, як то кажуть, без бар"єрів - необхідні, упевнений міський голова. Для того, щоб чиновники не забували як і для кого вони працюють. І для того, щоб не просто вивчати проблемні питання, а своєчасно реагувати та вирішувати їх.  
 
Геннадій Кернес, Харківський міський голова:

-Сейчас "Жилкомсервис" произвёл перерасчёт по гХарькову на 3,5 млн. грн. по лифтам. Кто получил, есть здесь такие в зале? Нет. Поэтому я хочу понять вот на таких встречах про что мне говорят вот эти руководители, если здесь сидит 300 человек и никто не сказал, что получил перерасчёт.

Жодне зауваження мешканців Московського району не залишиться без уваги. Всі звернення пообіцяли розглянути і на кожне надати відповідь.

Анжела Сушко, Ігор Луханін, Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу