В Харькове на Салтовке из окна восьмого этажа выпал ребенок

9 апреля 2012, 18:04
 

Смертельне падіння. Висота, не залишила бодай найменшого шансу для виживання. Півторарічна дитина випала з вікна 8-го поверху. Як це сталося на місці трагедії з"ясовував Ігор Бескровний.

Ось з цього гуртожитка по вулиці Тимурівців випав маленький хлопчик.

Вот эти окна пошли и по этой части он летел.

Ігор Бескровний, кореспондент:

- Ось саме на це місце з 8-го поверху впав 1,5 річний малюк. Мати залишила хлопчика всього на кілька хвилин, щоб розігріти поїсти дитині. Але і кілька хвилин вистачило, щоб сталася трагедія .

Лідія Рикунова одна з перших вибігла на вулицю почувши страшні крики. Там вона побачила молоду матусю хлопчика, яка розривалася в плачі.

Лідія Рикунова мешканка гуртожитку, де сталася трагедія

Люба очень сильно кричала, очень, это не то слово, что она кричала. Как она вообще связки не порвала, крышу срывало от этого крика

Про родину загиблого хлопчика у гуртожику говорять - взірцева. Оселилися вони тут три роки тому.

Лідія Рикунова, мешканка гуртожитку, де сталася трагедія:

- Несмотря на то, что они детвора, молодёжь они очень порядочные. Они не выпивают, они не гуляют. Ну просто настоящие хорошие родители .

Як вже з"ясувала прокуратура, мати залишила двох дітей в кімнаті грати і вийшла на кухню. В цей час молодший знаходився на дивані, що біля вікна. Ймовірно, щось привернуло увагу хлопчика і він випав. Правоохоронці припускають: скоріше за все відчиненим вікно залишила мати, бо дітям навряд чи воно під силу. У цей час батька малюків вдома не було.

Роман Корсун, заступник прокурора Московського району:

- Прокуратурой района начата проверка в порядке статьи 97 УПК, т.е. о наличии или отсутствии состава преступления в действиях или бездействиях родителей на предмет наличия признаков состава предусмотренных статьёй 166 УК Украины .

Щоб визначитися з наявністю складу злочину і порушенням кримінальної справи у правоохоронців є десять днів. Аби попередити подібні трагедії міліція, мнс закликають батьків бути уважними і пильними, не залишати дітей без нагляду. Не покладатись на москітні сітки, які теж не рятують від падіння. У жодному разі неможна залишати дітей наодинці.

Ігор Бескровний, Євгеній Дроботов, Харьковские Известия

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу