Харьков. Итоги недели

7 апреля 2012, 23:52
 

ПОНЕДІЛОК
У понеділок у мерії таксисти та владники повідомили про домовленність між ними. Таксисти одягнуть форму та прийматимуть безготівкову оплату за проїзд. При цьому нововведення не позначаться на вартості послуги таксі.

Сергій Дульфан,  директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради:

- На сегодняшний день те затраты, которые несут службы такси, на мой взгляд, не имеют экономического обоснования для изменения стоимости проезда.

У понеділок комунальники відзвітували і поділилися планами на тиждень. У кожному районі міста та області після зими висаджують нові дерева та спилюють хворі та аварійні, збирають та вивозять сміття. Прибирають на прибудинкових територіях, у скверах, на меморіалах.

Сергій Дорошенко, перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури:

- К выполнению мероприятий по благоустройству населённых пунктов области планируется привлечь 4,4 тысяч лиц состоящих на учёте в центрах занятости

У Харкові ініційовано створити проект громадської молодіжної служби хоспісної допомоги "Ера милосердя". 60 добровольців, які готові піклуватися про важкохворих людей, вже - навчені цьому.

Ірина Монастирська, завідувач відділення хоспісу Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 17:


- Мы видим наша служба очень востребована. Работают здесь замечательные люди, профессионалы и конечно мы очень нуждаемся в помощи волонтёров.

ВІВТОРОК

У вівторок ветерани Київського району мали можливість поставити будь-яке запитання міському голові та Народному депутату. Чотири години тривала їх зустріч. Питань без відповідей не залишилося.

Ірина Бережна, народний депутат України:

- Если бы каждый мэр работал так же как Кернес, то поверьте мне, проблем с жилищно-коммунальным хозяйством, с обслуживанием, благоустройством и прочим, что беспокоит каждого жителя нашей страны это было бы в разы, в разы меньше.


У Харкові хочуть створити "карту освіти" - спеціальний сайт для батьків, які у будь-який час зможуть отримати інформацію щодо існуючих у місті закладів навчання і культури.

Ольга Деменко, директор Департаменту освіти Харківської міської ради:

- Для жителей Харькова это будет хороший помощник, чтобы любой родитель мог сориентироваться как в пределах данного микрорайона можно обеспечить образовательные и услуги культуры, чтобы не тащить ребёнка из одного конца города в другой. 

СЕРЕДА
У середу у сто шістдесят п"ятій школі нагороджували школярів, які врятували двох дітей з крижаної води. Вчинок старшокласників дорослі назвали подвигом і навіть вирішили номінувати їх на всеукраїнську премію.

Ірина Бережна, народний депутат України:

- Я буду лично инициировать и уже подготовила обращение во всеукраинский конкурс, вернее єто всеукраинская премия "Гордость страны", чтобы наших героев Аню и Сашу представили к награде и номинировали на эту почётную премию, потому что они действительно являются гордостью нашей страны, гордостью Харькова.

Четвертого квітня у місті знов зносили незаконно встановлені МАФи. За цей день припинили свою діяльність ще три ігрові салони, власники яких захопили землю та самовільно розмістили кіоски із забороненим бізнесом. Усього ж під знесення підлягає двадцять один об"єкт.

У середу комунальники розповіли та показали, як дезинфікують сміттєпроводи. Кажуть, етап їх консервації позаду і з початку місяця вони вже обробили сміттєпроводи у п"ятнадцяти багатоповерхівках. А до осень план - у понад чотири тисячі будинків.

 Валерій Герман, начальник дезінфекційної служби організації «Чистий дім»:

- Всё что скопилось я не знаю, с каких времён, никогда ж не чистилось это, теперь мы занимаемся этим, дезинфицируем всё.


5 КВІТНЯ. ЧЕТВЕР

У четверг в обладміністрації офіцер і два солдати отримали ордени «За мужність» та пам'ятні нагрудні знаки «За доблесну службу». Вони у мирний час врятували багато життів. Один з них – Володимир Березюк ціною власного життя. Військовослужбовці захистили свою частину від нападників.

Геннадій Кернес, Харківській міський голова:

- Ваш подвиг в мирное время - это героический подвиг. Те кто шёл за оружием, наверное имели намерения продлжить свою преступную деятельность, вы спасли ценой солдата - многие жизни наших граждан. Я думаю, что мы обязаны постоянно это помнить. Вечная память погибшему солдату.

Того ж дня, обладміністрація підписала угоду з інститутом охорони здоров"я дітей та підлітків. Це дасть можливість дітям-сиротам області проходити обстеження у кваліфікованих фахівців. Перші п"ятнадцять пацієнтів вже оглянуті.

Ігор Шурма, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

- Говорячи про цей проект можна говорити, що він є абсолютно безтерміновий ,по тій простій причині, що поки не буде обстежено в умовах стаціонару національної академії медичних наук Харківської області апріорі він закритися не може.


6 КВІТНЯ. П'ЯТНИЦЯ

У п"ятницю мер продовжив зустрічі з ветеранами. Після особистих прийомів у Київському, Дзержинському та Ленінському районах, міський голова поспілкувався з мешканцями Жовтневого.

Геннадій Кернес Харківський міський голова:

- Мы должны создать систему с вами, чтобы эта система работала, не просто от случая к случаю, от выборов к выборам, а чтобы мы жили в городе в котором вы будете чувствовать себя в безопасности и знать, что если эта дорога, к примеру, треснула или там появилась яма, то через определенное время вы увидите что этого нет потому что ее будут обслуживать. Вот в чем наша задача. 


У п"ятницю у місті дізналися, що енергозабезпечення фан-зони на площі Свободи - під загрозою. На час проведення Євро-2012 площа перетвориться на масштабну фан-зону. А це потребує додаткової електроенергії.  Додати необхідні п"ятсот кіловат міг готель "Харків-Палас", але його керівництво відмовилось від співпраці.  Тож доведеться розташовувати на площі масштабні дизельні генератори.


 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу